Zavrieť

Porady

Nástup do práce

Pracujem na zástupovanie počas MD, v septembri sa pani vrácia do práce, ja musím odijsť, neviem či budem musieť ísť do 1.9. na úrad práce, keďže by ona mala nastúpiť do práce 27.08., ja som si už našla inú prácu, mám nastúpiť 27.08. ale zmluvu budem mať až od 1.9. ďakujem
5 komentárov     zbaliť
marjankaj A čo dovolenka, neplatené voľno.....
veronikasad Janko, u prvého zamestnávatela ide o pracovný pomer na dobu určitú, ktorý končí nástupom inej pracovníčky z RD.
marjankaj No zdá sa mi to trochu neurčité takto stanoviť dobu určitú. Nemal by tam byť presný dátum?
veronikasad Je to bežná prax, nemusí tam byť žiadny dátum. Stačí ak pracovníčka na RD oznámi zamestnávatelovi (písomne, mesiac vopred), že RD ko
veronikasad nedopísala som vetu - že RD končí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Nemusíš sa na tých pár dní evidovať na UP, stačí ak sa v zdr.poisťovni prihlásiš ako samoplatitel.

    Uvedom si ale, že výkonom práce bez zmluvného vzťahu (u druhého zamestnávatela) riskuješ pokutu Inšpekcie práce ty aj tvoj zamestnávatel
    Naposledy upravil veronikasad : 30.07.13 at 08:28

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.