Zavrieť

Porady

Audacity

Ahoj, mám menší problém a potreboval by som pomoc. Keď zapnem program Audacity a chcel by som si nahrať zvukový záznam, tak nahrá trebarz iba zvuk z videa alebo z hry no môj hlas nie. Skúšal som to nastavovať a opätovne nahrať no nešlo.Skúšal som to aj v nastaveniach zvuku no neviem, či som na niečo nezabudol. Ak sa nájde niekto, kto s týmto programom vie pracovať, tak nech mi odpíše. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš tam možnosť Pridať stopu - zvolíš Audio stopa a dáš Mono.
    Takže nahráš zvuky z hry (zvoliť Mixer - preberá z PC)
    Potom Pridať Stopu, Mono (zvoliť Microphone) a nahráš do druhej stopy svoj komentár. Výsledkom sú dve stopy, ktoré po súčasnom prehratí produkujú zvuky z hry a zároveň komentár. Ak to uložíš ako mp3 - v jednom kanáli bude hra, v druhom komentár. Žiaľ - skúšal som nahrať niečo z PC a zároveň z microphone - nedá sa.
    Zatiaľ toľko (nepoužívam Audacity, i keď mám full).

    Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity1.jpg
Zobrazení: 3
Veľkosť:  41.8 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity2.jpg
Zobrazení: 2
Veľkosť:  42.9 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity3.jpg
Zobrazení: 3
Veľkosť:  52.7 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity4.jpg
Zobrazení: 3
Veľkosť:  53.0 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity5.jpg
Zobrazení: 2
Veľkosť:  63.4 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Audacity6.jpg
Zobrazení: 2
Veľkosť:  60.8 KB
    Naposledy upravil misoft : 31.07.13 at 19:47
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    .Monkey. Ak som to správne pochopil tak si mám vytvoriť 2x tie "obdlžníčky" a v jednom nahrať zvuky a v druhom mňa. Skúšal som, no nejak to nešlo mne nahralo to isté na jedno aj na druhé. Mám tam nastavené to prvé pravdepodobne na nahrávanie zvuku Speakers a potom tam kde je ten mikrofón tak tam mám FrontMic. Zatiaľ žiadna zmena.
    misoft Kanály musíš nastaviť na MONO - jeden ako zdroj bude Mixer (podľa ZK) - nahráš, druhý Mono potom mikrofón - vrátiš posuvník na začiatok a nahráš komentár.
    Po prehrávaní však ZK (stereo bude prehrávať oba kanály naraz.
    Pozri obrázky vyššie.
    .Monkey. Fuha. Tak to je dosť ťažké no. Nejak sa pokúsim to dať. Dik.
    misoft Ešte poznámka: pri nahrávaní druhej stopy tú prvú NEPOČUJEŠ! Takže správne načasovať komentáre.
    .Monkey. No tak toto som pochopil, lenže keď si nastavím mikrofón tak je ma slabo počuť vtom je problém. S Audacity už nejaké tie skúsenosti mám kedže na starom PC som ho používal no po zakúpení nového to nejak blbne. Slúchadlá aj mikrofón mám zapojení v prednom paneli. Na starom PC som nahral úplne v pohode zvuk aj komentár na jednom "políčku" nepotreboval som si vytvoriť dve. Možno, že mám problém v zvukovej karte. :/
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.