Zavrieť

Porady

vyradenie z UP

Dobry vecer , poradte mi prosim . Dna 17.07.2013 som sa mal hlasit na up v Kosiciach,ale tak isto som toho dna zacal PN. Dorucil som kladenku na UP , no vratnik ma uz nepustil za pracovnickou ku ktorej patrim,lebo zacali obedy,tak som kladenku nechal u pracovnicky v podatelni. Lenze doslo mi oznamenie o vyradeni z evidencie nezamestnanych z dovodu nespoluprace , lebo sa moje kladenky stratili ,co som sa dozvedel ked som bol vcera t.j.5.8.2013 na UP odniest ukoncenie PN. Mam vraj napisat odvolanie , ale vraj mi to aj tak nepomoze , lebo nemam ako dokazat ,ze som tam kladenku doniesol .
Llívia A chceš poradiť ako napísať odvolanie? Alebo čo máš robiť? Alebo...?
tatoko Neviem ako dalej reagovat , ako napisat odvolanie , vobec neviem ake mam teraz moznosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ved napis odvolanie a vysvetli im to tak ako tu nam

    inac davat nejaky original z ruky, bez potvrdenia prevzatia je velka odvaha - a vysledok vidis
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Súhlasím - taký dokument z ruky dať - toť odvaha. Ja sa mu len čudujem - babenky na obede, on nezamestnaný - nemohol počkať, kým sa vrátia z obeda a dať to pekne z ruky do ruky? Veď času mal habadej!
    tatoko ono prave ze baby z podatelne akurat odchadzali na obed. prevzali mi to a ja som odisiel , akurat ze sa moje kladenky stratili
    avalik mas potvrdenie o tom, ze prevzali?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.