Zavrieť

Porady

Vkladná knižka

Chcem sa spýtať či niekto nevie koľko trvá vystavenie vkladnej knižky v Poštovej banke keď tu predchádzajúcu vypíšem /nemám miesto na dalsie záznamy/ Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Mohlo by to byť do týždňa, malo by to byť do dvoch týždňov.
    Ak ti to pošta preberie a odošle, na druhý deň to môže byť v banke. V ten deň sa pridelí na pracovisko a na druhý deň pošlú, na ďalší dostaneš ... plus, mínus... V súčasnosti už pošty s väčším obratom však majú zásoby a vymenia ti knižky na počkanie.

    Vkladná knižka slúži na úložky nie na pohyby ako bežný účet, teda by ti knižka nemala veľmi chýbať.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Neviem kolko v Poštovej banke, ale v každj inej to robia na počkanie pri výbere, alebo vklade.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    hmm, nemam stopky ale podla mna to nebude dlhsie ako sahnut do suflika pre novu knizku a vypisanie udajov - v banke nevedeli odpoved?

    nie je jednoduchsie sa informovat priamo v banke? http://www.postovabanka.sk/sk/kontakt
    Naposledy upravil avalik : 17.08.13 at 16:40
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    asterix174 ide o to že v poštovej banke posielaju tie knižky z BA na pobočky a trva to nejaky čas, a v zmluvnych podmienkach je napisane že banka vydá potvdenie o vyške zostatku na VK ak je tato vypisana takže asi to nebude na počkanie
    erik555 a k comu to vlastne potrebujes vediet? Ked nemas miesto na zapisy, tak ti vydaju novu.
    asterix174 Ved hej ale za kolko, teda kolko to bude trvať, to sa pýtam
    avalik doplnila som odpoved
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    A to je načo? Vkladná knižka mala význam vtedy keď nebolo všetko prepojené ONLINE dnes mám bežný účet občianku a viem číslo a v ktorejkoľvek pobočke mi vydajú toľko koľko potrebujem ak to presahuje limit karty
    veronikasad Neviem či to platí aj pre Poštovú banku, ale vkladnú knižku v jednej banke mám preto, že za jej vedenie, ani pohyby neplatím žiadne mesačné poplatky (za väčšinu BU ano). Nepotrebujem výpis z účtu ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.