Zavrieť

Porady

Je každá GPS navigácia vybavená hlasovým upozorňovaním?

Stretli ste sa už s navigáciou, ktorá iba ukazuje a "nerozpráva"?
9 komentárov     zbaliť
lujza.j ...nie je možnosť "pani" vypnúť?..zdá sa mi že áno...
kezeso ja sa skôr pýtam preto, lebo mi ten hlasový doprovod vyhovuje, hlavne vo veľkomestách, keď hľadám konkrétnu adresu. Mal som požičanú Garmin-ku, spokojnosť a teraz chcem kúpiť niečo a nechcem sa popáliť.
lujza.j tiež máme tuším aj garmina, ale už som bola aj na neho nasrrr...lebo su aktuálne veci ktoré sa udejú a garmin mi bol na prd
myslím, že všetky majú "pani"ktorá hlási...moj brat ju tuším vola Irenka
alaya1 Garmin je vraj naj....
buchač ...tú moju mám vždy v polohe " OFF " ...
Slovo jej dám len v nevyhnutých prípadoch ....
lujza.j najlepšie sú tie čo hlásia oneskorene...by som vraždila...alebo ju vytiahla ven...naposledy dve ženy v Prahe...moja kamka jej dala päsťou...teda do tabletu...ale nadala si povedať....potom jej aj krútila krkom....tablet ..nakoniec prežil...najlepšie ked sme ju zabudli vypnúť a vykrikovala z kabelky
alaya1 hm..najlepsie je, ked naviguje do pola, ci do jazera a furt pocita a posiela-))- nas naposledy tak, smerom do Chorvatska, furt dole z dialnice a do pola, cely usek pri Balatone-)
Stefan2005 ... no treba sa trocha pohrať s nastaveniami a nebude ťa posielať po poľných cestách
lujza.j ne..ne, mňa minulý rok odklonili z cesty v Maďarsku poliši....že vyvalený kamión...ma to polváčilo po takých lesných cestách....čo ani žiadne číslo triedy nemali....keby to bolo v noci...poseriem sa...keby som mala palivo, že na knap...tak konec japonec
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kezeso (Dnes 12:57) ja sa skôr pýtam preto, lebo mi ten hlasový doprovod vyhovuje, hlavne vo veľkomestách, keď hľadám konkrétnu adresu. Mal som požičanú Garmin-ku, spokojnosť a teraz chcem kúpiť niečo a nechcem sa popáliť.

    ....tak potom niet čo riešiť .......či ?
    Maximálne na značke , šak prelustruj recenzie ...
    Ja mám už nejaký piatok TomTom ( medzitým sú už novšie typy ) , postačuje ale úplne pre moje účely...

    Ale ak môžem podotknúť , nekupuj od ruky ...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kup si radsej navigaciu Sygic do mobilu. Je to doteraz najlepsia navigacia,co som mala moznost vyskusat.
    Aktualizacie stale zdarma .

    ... a nemusis nosit dalsiu zataz,ked vystupis z auta.

    DOPLNENIE : http://navigaciavmobile.sk/navigacia...navigacia.html
    Naposledy upravil arizona : 22.08.13 at 20:01
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j To je ta co ma moja kamka v tablete....co som spominala vyssie
    alaya1 Teraz som sa pytala u operatora, nemaju v ponuke.
    lujza.j myslím, že operátor s navi nemá nič spoločné...to sa tam inštaluje bud z marketu sa stiahne, alebo nejako nainštaluje chlap zdatný do takých záležitostí...
    buchač Záleží ale aj od mobilu , respektíve aj od zraku .
    Tým chcem povedať , že aj ten naj mobil ( s najväčším displayom ) je v podstate o ničom , ak jeden naň poriadne nevidí . Tablet som ešte na prednom skle pripevnený nemal a ani nemienim ...Mať ho na prednom sedadle ?...To si už rovno NTB môžem položiť .

    Nevraviac už aj o tom , že Sygic síce internet na vyhľadanie polohy nepotrebuje, ale telefón môže chcieť internet pre stiahnutie údajov o satelitoch .
    Rozdiel je len v tom, že ak nie je prepojenie na internet , tak mobil bude satelity hľadať 1 - 2 minúty .
    Ak je pripojenie na internet tak satelity nájde do 10 sec....
    Pripojenie na net následne berie bity ...a statočne .......a dlho ...
    arizona Pri Sygicu nepotrebujes byt pripojeny k netu.
    A je velmi dobre viditelny na mobile,ma jasne,ostre farby,ovela lepsie ako napr.Tomtom.
    buchač He ...ja nevidím poriadne ani na mobil a ani na Toma .....
      zbaliť

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ano, napr. turisticky Garmin Oregon. Je to sice maly displej, ale GPS pipne 2x pred zmenou smeru(odbočenie a pod.). Ja som tak podla toho šiel cez madarsko do chorvatska.
    http://connect.garmin.com/activity/202197107

    hlavne sa neulakom na lacne autonavigacie, čo maju možnosť zadania iba 1 prejazdneho bodu.

    Je každá GPS navigácia vybavená hlasovým upozorňovaním?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.