Zavrieť

Porady

OVB

ak je niekto nespokojný môže si za to sám. Pretože vy počuvate toho pracovníka, vy podpisujete zmluvu. On koná len tak ako má v zmluve..veľa ľudi robí chybu v tom, že si zmluvu neprečíta. Inaš su ľudi spokojný. Pretože OVB vám vie važne ušetrit peniaze
Usporiadat
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Ďalšia premotivovaná ovečka, sa práve vrátila z víkendového školenia?:-) stále som nepochopil ako mi OVB môže ušetriť predajom životného poistenia peniaze??? veď čo už je to za sporenie, keď 10-15-25 rokov peniaze ukladám na kôpku nemôžem s nimi disponovať a po tých 25 rokoch už takú hodnotu ako dnes mať nebudú.... tá doba, kedy sa šetriť dalo na životnej poistke je už dávno preč... a na reklamu tu máme inzerciu...
3 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mimi90 mimi90

mimi90 je offline (nepripojený) mimi90

Nie niesom premotivovaná ovečka. No asi ste si nikdy nedali to šetrenie penazi kedže neviete ani ako sa to nazýva a neviete ani systém. Tak nepíšte o ničom, niekom s kým vy osobne ale konkretne s čim vy nemate skusenosti
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

hmmm... no to máte pravdu nikdy som si nedal investičné a ani kapitálové životné poistenie.... (ak by som náhodou otrčil kopytá, tak chcem aby boli naozaj všetci smutní a systém v ktorom OVB pracuje sa volá multi level marketing.... OVB patrí k jednej s najstarších maklérskych spoločností na trhu postupom času sa z jej odchovancov vybudovalo Salve Finance a Partnersgroup... no asi máš pravdu ako majiteľ a konateľ vlastnej maklérskej firmy, ktorej sú vyššie spomenuté spoločnosti de-facto priama konkurencia sa tomu vôbec nerozumiem...
Naposledy upravil Ice dive : 25.08.13 at 16:49
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať