Zavrieť

Porady

PC herňa a fast-food na chate. Dá sa to?

Chcel by som si otvoriť živnosť na tento účel, na ktorý sa mi ale obtiažne hľadajú informácie o tom, čo potrebujem. Preto som sa obrátil na túto stránku a jej užívateľov. Z môjho pohľadu ide o netypické zadanie pre ekonómov/účtovníkov ktorí sa radi s vecami pohrajú. Chcel by som ešte poprosiť o zdržanie sa komentárov typu "pc herne sú out. / načo to? a pod." Bol by som veľmi vďačný za konštruktívne odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    da sa to - ked splnis zakonne podmienky

    fastfood aj PC herne sa tu riesili vo viacerych temach - hore mas vyhladavac

    prestuduj zakon o potravinach
    urcite zajdi na prislusny RUVZ, daju ti konkretne info,
    zajdi na obec ohladne schvalenia prevadzky a nevyhernych hracich pristrojov
    predaj alkoholu - colny urad
    potrebujes volnu zivnost "Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení" + remeselnu zivnost - "Pohostinská činnosť" - poziadavky na vzdelanie ... viac info http://www.minv.sk/?zivnostenske-podnikanie
    ...
    Naposledy upravil avalik : 26.08.13 at 18:15
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...a tých nie je až tak "veľa"
    Michal789 Prave tieto podmienky ma zaujimaju. Vedel by si ma odkazat na suvisiace zakony? Napr. potrebujem na podavanie jedla odbornu sposobilost aj keby sa jednalo iba o hrianky
    avalik doplnila som odpoved
      zbaliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Čo je to fastfood na chate? Chatovať (četovať) môžeš aj tu na tejto stránke. V šuťáku Tam sa kávičkuje už dávno. Možno sa uchytia aj hot-dogy.

    PC herňa a fast-food na chate. Dá sa to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.