Zavrieť

Porady

nesprávne zadaný variabilný symbol

čo robiť, ak som pri platbe cez účet zadala chybný variabilný symbol? volala som príjemcovi peňazí aby ich vrátil ako chybnú platbu a poslala by som ich späť so správnym symbolom, ale peniaze už poslal ďalej, takže to nie je možné... čo by ste navrhli ako riešenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Napísala by som listom skutočnosť aká a ako sa stala a poslala doporučene s tým, že by som ich požiadala o odpoveď, že uvedenú platbu prijali a započítali resp.spárovali platbu k správnemu variabilnému symbolu .
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Alena T. to áno, len to celé je spolu financované dotáciami, tak neviem ako to urobiť, aby to bolo v poriadku...
    Zita5 nevieme o čo sa jedná o aké dotácie, to ste nenapísali ...preto sa zdá,že problém je možné riešiť jednoduchým spôsobom.
    Alena T. sú to dotácie z európskej únie pre poľnohospodárov. my kúpime poľnohosp. stroje a určitú časť nám preplatia. Samozrejme predtým nás budú kontrolovať z platobnej agentúry a tam musí všetko presne sedieť...
    avalik no ked to budes mat pisomne odsuhlasene, ze patba je sparovana, tak by to malo byt v poriadku ... mas niekde v zmluve uvedene, ze ak platba nie je odoslana so spravnym VS tak bude neuznana?
    Zita5 V podstate sa vyjadrím takto .....ja tiež by som nevrátila platbu z dôvodu nesprávneho VS , pokiaľ platiteľ a suma sedia ....to sa ani nečudujem, že platbu nevrátili .Ja si myslím, že doriešenie navrhovanej písomnej komunikácie by postačovalo .Presne uviesť o čo sa jedná , že ide o platbu konkrétneho tovaru a podobne...tak ako píšem vyššie .....inak to už nevybavíte a ani ich neprinútite peniaze vrátiť späť ..chyba sa stala u Vás .Teraz sa snažte to dať do súladu.Je to na Vás .
      zbaliť

    nesprávne zadaný variabilný symbol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.