Zavrieť

Porady

Pracujem ako vychovavateľka v ŠKD. Doteraz som obedovala spolu s deťmi. Po novom musím ísť o pol hodinu skôr na obed. Je to podľa nejakého predpisu?

Pracujem ako vychovávateľka v ŠKD. Doteraz som obedovala v jedálni spolu s deťmi. Po novom musím ísť na obed skôr ako deti.Je to dané niekde v zákone, alebo je to len od vedenia školy?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    na naobedovanie sa mas prestavku v praci, ktora sa nezaratava do odpracovanej doby

    v case ked sprevadzas deti na obed, teda nemozes mat prestavku

    VVK je offline (nepripojený) VVK

    VVK
    Podla mojich informacii narok zamestnanca na prestavku vznika po odpracovani 4 hodin /4x60minut/.Teda ak mas pracovny uvazok,ktory je viac ako 4 hodiny denne,tak narok na prestavku mas.Ak nie,tak Ti zamestnavatel poskytuje nadstandartne volno,ak Ti umoznuje ponechat deti bez dozoru a v pokoji sa naobedovat.

    Pracujem ako vychovavateľka v ŠKD. Doteraz som obedovala spolu s deťmi. Po novom musím ísť o pol hodinu skôr na obed. Je to podľa nejakého predpisu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.