Zavrieť

Porady

oprava ruksakov a cestovných tašiek v Bratislave - kde

neviete niekto kde v Bratislave opravujú ruksaky a cestovné tašky či také niečo vôbec existuje?.

Potreboval na taške by som opraviť kovový krúžok, na ktorý sa uchytáva popruh na zavesenie cez rameno. Krúžok sa zlomil a niekde som ho vytratil.
obrázok 1. (uško s kovovým krúžkom)
obrázok 2. (uško bez kovového krúžku)
obrázok 3. niečo takéto z tej tašky odpadlo. Len aj keby som také zohnal tak neviem ako to na tú tašku pripevniť pretože uško na ktoré sa to na taške navlieka je zašité. Takže jediná možnosť je odpárať čo ja ale asi doma nedokážem urobiť.
Naposledy upravil Genesis.SVK : 29.08.13 at 18:46
2013-08-29 11.29.42.jpg  
2013-08-29 11.29.53.jpg  
1.jpg  
1/1
6 komentárov     zbaliť
lujza.j nemáš navyše taký popruh od inej tašky...alebo na výmenu...
Genesis.SVK kebyže mám tak nezakladám túto tému.
lujza.j nemáš tašku na notebúk?...ja mám presne taký popruh...napríklad
Genesis.SVK ja popruh mam v poriadku ... ten krúžok odpadol na taške takže aj keby som vymenil popruh tak mi to nepomože. pridal som ešte jednu fotku pre pochopenie že čo vlastne z tej tašky odpadlo
lujza.j ved to tam navleč...
lujza.j no ved píšem, že to tam navleč...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Genesis.SVK toto som robil už aj ja. stačilo si prečítať otázku. takže zbytočná odpoveď
    avalik a co nevies prekliknut na odkaz a zistit adresu? mas tam zoznam kde - to je zaroven aj odpoved ze existuje .
    Genesis.SVK no skúsim tam napísať či by to vedeli opraviť.
    avalik ono sa to da aj rucne ... rozparat, vlozit sponu a zasit
    lujza.j ved to treba len kliešťami trochu odchýliť a navliecť!!!nič by som nepárala....
    avalik luji da sa aj tak, ale mam obavu, ze by dosiel k urazu radsej nech to da spravit niekomu inemu ... mozno po pisomnej korespondencii sa konecne odhodla to zobrat k najblizsiemu obuvnikovi
    lujza.j úraz nemyslíš vážne, ved ja by som to hned!!!to nič nie je...by som bola na smiech, aby som to niekde vliekla....
    avalik ja viem, ze ty by si to zvladla ... no ale ked toto da chlap na poradu, tak predpokladam, ze s kliestami nie je kamarat
    lujza.j asi...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Sponu Ti nik neopraví , ak je zlomená ...

    Kúp si nové a máš pokoj .....zvyknú byť k dostaniu v galantériách ...
    Hľadať snáď vieš ......či ?
    Ak nie , nuž napríklad ...

    http://kremik.sk/galanteria-textilna...818fb2280e3660

    Dokonca ušetríš aj na tej samotnej oprave , vymeníš si sám , v podstate ako ponožky ....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Genesis.SVK to sa nejedná o sponu na tom páse čo sa dáva cez rameno ale ten kovový krúžok čo je na taške ak si pozrieš oba obrázky čo som dal tak zistíš že na tom druhom to chýba.
    buchač Pravdepodobne si doplnil obrázok ,kde je ten krúžok ...ja som spočiatku predpokladal , že tá karabínka je polámaná ...
    Takže info bolo zavádzajúce , takpovediac o ničom . Ale ako sa vraví , nik nie je dokonalý a ani tými nžinierom ...

    Ale ako lui vraví , stačili by mi iba kliešte zvané kombinované a do 5 minút by to bolo opravené .
    Už som niečo podobné totiž nie raz opravoval ....
    Genesis.SVK nevedel som ako sa tie casti volaju takze pociatocne info bolob z toho dovodu nepresne

    skusal som kombinacky a aj kruzok som zohnal. bohuzial toto nie je kabelka ale cestovna taska ktora ma aj co to uniest takze sice kovovy kruzok som tam horko tazko s kombinackami dal ale nevydrzal ani miernu hmotnost tasky a zacal sa otvarat a vypadol. Ak by som pouzil pevnejsi kruzok tak ten uz kombinackami neohnem a teda sa mi ho do toho uzkeho uska na taske nepodari navliect.
      zbaliť

    oprava ruksakov a cestovných tašiek v Bratislave - kde

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.