Zavrieť

Porady

ELDP vypĺňaný cez web SP

ahojte,

mám dosť triviálny problém ale nie ho vyrieši5:
z dôvodu vedenie miezd v dvoch rôznych softoch vypĺňam za pracovníka ELDP cez formulár na stránke SP, a neviem dať desatinnú čiarku do čísla VZ. Nijako sa tam nedá zadať, skúšam aj kopírovať celé číslo do formulára ani tak to nejde. Viete mi niekdo poradiť ? Ručne vypísané to u nás nechcú zobrať na SP ....
vďaka
4 komentárov     zbaliť
Mila123 aj ja som prešla z jedného softu do druhého a mám možnosť v aktuálnom zadať do ELDP aj staršie údaje,,,,,
kremienok76 toto som ja nenašla v mojom (mám olymp)
avalik v personalistike nemas kartu evidencia dochodkov?
kremienok76 bingo našla som aj v softe... neviem kde som pred tým kukala.... je tam záložky Údaje z iného softvéru a v nej záložky Údaje pre ELDP - dá sa to manuálne nahádzať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zo stranky soc. poist:

    Tlačivo je určené na evidovanie období dôchodkového poistenia a vymeriavacích základov získaných od 1. januára 2004. Za zamestnanca ho vypĺňa a potvrdzuje zamestnávateľ, za samostatne zárobkovo činnú osobu a dobrovoľne dôchodkovo poistenú osobu ho vypĺňa a potvrdzuje miestne príslušná pobočka Sociálnej poisťovne.
    Údaje do konca roka 2008 vypĺňajte v slovenských korunách, od 1. januára 2009 zadávajte eurá. Pred vypĺňaním riadkov obdobia dôchodkového poistenia ako prvý v riadku uveďte údaj ,,Kalendárny rok". V prípade, že uvediete rok 2009 (a neskôr vyšší), bude sprístupnená možnosť uvádzania hodnôt s desatinnými miestami pre euro (oddeliť ich treba čiarkou).
    Tlačivo je vo formáte PDF, a preto je na jeho bezproblémové používanie a vypĺňanie potrebné použiť program Adobe reader verzie 8 alebo 9, a nie verziu Adobe Acrobat Reader 6.0 CE.
    Naposledy upravil avalik : 30.08.13 at 09:38
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kremienok76 ďakujem avalik, toto som si skontrlovala, mám 8, ešte idem skúsiť preinštalovať na 9....
    avalik zvyraznila som podstatnu cast v odpovedi
    kremienok76 preinštalovala som na najnovšiu vezriu 10.1.7 a teraz mi to funguje... ja som ho nahodila celý aj roky som mala zadané a nič.... hlavne že to ide ... ďakujem
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ahojte, prečo neviem nájsť na web. stránke soc. poisťovňa ELDP? Kde ho nájdem?
    http://www.socpoist.sk/510-formulare/54324s54344c

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    skúsila som, ani mne to v tom prázdnom formluári nejde. Avšak v tom, čo majú ako vzor vyplnený, tam sa dajú kolonky prepisovať a tam mi ide aj desatinná čiarka.

    úprava: tak, ako píše Valika, ide to, ak je natavený rok 2009 a viac...
    Naposledy upravil tictac7 : 30.08.13 at 09:37
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik skusali ste dat bodku namiesto desatinnej ciarky?
    tictac7 samozrejme, to bolo prvé - používam numerickú klávesnicu a keďže to nešlo tak som skúsila aj čiakru, aj bodku z písmenkovej časti... Tebe to funguje?
    avalik ano, funguje, pre roky 2009 a viac
    tictac7 faaakt - ja som tam nedala rok :-) a ono je to asi nastavené, aby roky 2008 a staršie boli celé čísla, aby náhodou niekoho nenapadlo prepočítavať na eurá....
    avalik ano, je nutne najprv zadat rok
      zbaliť
    kn-alka http://www.socpoist.sk/510-formulare/48016s54344c
    Leske Ďakujem

    ELDP vypĺňaný cez web SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.