Zavrieť

Porady

Neodhlásený dohodár zo sociálnej poisťovne

Dobrý deň,

zistila som, že sme zabudli odhlásiť dohodára. Môžeme ho odhlásiť spätne? Hrozí mám za to postih? Ďakujem.
Naposledy upravil katka1905 : 03.09.13 at 12:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    A kedy ste ho mali odhlásiť? Ja by som ho určite odhlásila radšej neskôr, ako vôbec. A potom čakaj, čo na to SP. :-)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katka1905 Ešte mi prosím poraď s akým dátumom ho mám odhlásiť? S tým podľa dohody alebo sa mám s tým človekom dohodnúť a upraviť dohodu a skončiť k aktuálnemu dátumu.
    Ďakujem
    mondes Hmm, a bude sa chcieť dotyčný dohodnúť? Ak s odhláškou meškáš aj hoci 2 týždne, tak by som ho odhlásila spätne k dátumu, ktorý je na dohode. Ja som tiež raz tak odhlásila a doteraz mi zo SP neprišlo nič, žiadny postih. Ale ak meškáš nap. 2 mesiace, tak to by som už riešila ináč, napr. skúsila by som sa dohodnúť s pracovníčkou na SP, alebo by som sa dohodla s tým dohodárom a prerobila by som dohodu.
    katka1905 Ďakujem za pomoc.
      zbaliť

    Neodhlásený dohodár zo sociálnej poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.