Zavrieť

Porady

Chcel by som otvorit zahradnictvo s kvetinarstvom. Je to dobry napad alebo "chybny krok"?

Chcel by som v nom mat naradie do zahrady (rýľ,motyka,hrable,noznice na kriky,na stromceky,...), hadice, dekoracie do zahrady, atd.
V kvetinarstve by som mal samozrejme rastliny (kaktusy, bambusy,kroky,vodne rastliny,popinave rastliny,...), crepniky, hnojiva, zeminy,atd
Chcel by som to otvorit v obci s vyse 1 100 obyvatelmi. V okolitich6-7 obciach sa nachadza dalsich cca 800-900 ludi. V obci mame kulturnu pamiatku - Bzovicky hrad. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    chodíš Ty, Tvoji susedia, Tvoji kamaráti...do takého obchodu? Áno? Tak ho otvor.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    v dnesnej dobe neverim ze ta toto uzivi-na dedine.vsade same markety plne roznych a lacnych ponuk.skus nieco ine.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    " Chybný krok " ...dokonca v úvodzovkách ...???
    Tie sú tam zbytočné ...

    Poviem inak ...
    Záhradníctvo s kvetinárstvom pre cca 2.000 ľudí je doslova blbosť ......

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja myslim, ze to nie je blbost. Poznam viacero Zahradnictiev v okoli,ktore prosperuju a postupne sa zvacsuju svoje priestory, co znaci, ze asi sa im dari.Sezonne vysadby /kvety,planty/ trvaju par mesiacov a celorocne sa predavaju ostatne veci. Narodeniny,meniny,pohreby su celorocne... A ked si urobi obchod dobre meno, prichadzaju ludia aj z dalekeho okolia.

    corax9 je offline (nepripojený) corax9

    http://frantisek.rudik.sk corax9
    V Očovej, čo je obec s vyše 2000 obyvateľmi funguje malé kvetinárstvo. Myslím, že miestnymi obyvateľmi je to využívané relatívne často. Kvety sa kupujú pri rôznych príležitostiach a je šikovné mať kvetinárstvo rovno v dedine a nemusieť sa trepať po kyticu do mesta.

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Nieje to zlý nápad, v dedine máme až 3 kvetinárstva na 2000 ľudí a všetky fungujú, ale aj tak sa musím trepať do mesta, lebo tu u nás také hnusné kytice sú jak z doby kamennej, len lacné kvety a to zelené papradie či čo, iné nepoznajú.. a v meste suprové kytice moderné nové zaujímavé za normálnu cenu. veľa šťastia prajem ak otvoríš!!

    Chcel by som otvorit zahradnictvo s kvetinarstvom. Je to dobry napad alebo "chybny krok"?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.