Zavrieť

Porady

Rozbor vody a verejný vodovod

Dobrý deň, otváram prevádzku baru a chcem sa opýtať kedže už predtým tam bar bol a majitel mi hovoril že pred 5 rokmi si musel dávať robiť rozbor vody, či je tomu tak aj dnes? Musím si dávať robiť rozbor nanovo aj keď je voda priamo z mestského vodovodu? Keby mám závadnú vodu ja, má ju potom celé mesto nie ? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 05.09.13 at 16:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Rozbor vody vyžaduje od nás hygiena pri kontrole. My sme však výrobca potravín. Neviem ako to je v baroch. Tiež odoberáme vodu z vodovodu, rozbor nám robilo akred. laborat. vodárov a vzorka vody nevyšla. Volali sme vodárom, prišli, riadne prechlorovali, znova zobrali vzorku a tá už vyšla. Ale zaplatili sme bohužiaľ za dva rozbory. Odvolali sa na to, že sme mali niečo v trubkách. Čo už.
    Filipso Ďakujem Vám za odpoveď, pravdepodobne to bude nutné robiť všade pri každej prevádzke len ja sa ich nejak neviem dočkať pretože už neprišli na dva termíny ktoré mi povedali. Neviem prečo sa nadtým vlastne pozastavujem veď predsa žijeme v štáte v ktorom je všetko postavené na hlavu , pekný deň prajem.

    Rozbor vody a verejný vodovod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.