Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pýtaš sa na poistenie čoho ?

    Generali poisťovňa vám nezamestnanosť poistí v rámci samostatného produktu-Železná rezerva. To garantuje preplácanie pravidelných výdavkov (nájomné, energie, školné) v prípade straty zamestnania až po dobu 6 mesiacov. „Okrem toho spolupracujeme aj s inými spoločnosťami, kde pri strate zamestnania zabezpečujeme v spoločných produktoch úhradu platby počas dohodnutej doby (spravidla 6 až 12 mesiacov), alebo do dohodnutého limitu plnenia,“ dodáva Zuzana Hliváková, hovorkyňa Generali.
    Naposledy upravil veronikasad : 08.09.13 at 15:08
    analfabetta Pýtam sa na poistenie v komerčnej poisťovni v prípade straty zamestnania.
    veronikasad čo by ti tá komerčná poisťovňa mala počas straty zamestnania preplácať ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prax je asi takáto - viď postup pre analfabeta

    Zadáš do GOOGLA príslušný výraz a klikneš na tú ikonku znázorňujúcu lupu ...

    " poistenie pre prípad nezamestnanosti "
    https://www.google.sk/search?client=...hannel=suggest
    Približný počet výsledkov: 76 000 (0,21 sekúnd)

    Následne už len čítať je potrebné .

    Tretí od vrchu je článok :
    Strata práce sa dá poistiť. S podmienkami
    ...
    ...
    Každý by si však mal zrátať, či by poisťovni nezaplatil viac, než by boli dávky prijaté od nej, ak by o prácu prišiel napríklad po troch rokoch od poistenia. „Výhodnejšie môže byť vytvoriť si finančnú rezervu," dodal Ďurkovič.
    http://ekonomika.sme.sk/c/5043509/st...dmienkami.html
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    analfabetta dakuejm za postup, do googla som zadavala,vlastne tam som to aj našla,ja som sa pýtala na Vaša skúsenosti
    Ice dive však sa nad tým zamysli... ako to funguje, je to poistenie pre prípad straty zamestnania, ktoré je nezavinené z tvojej strany... t.j. napr. PN-ka od určitého dňa spravidla od 30teho... (to už asi nebude bežná chrípka, ale niečo o dosť vážnejšie....), ďalej zrušenie pracovného miesta... a pod.. . v žiadnom prípade ti nepreplatia, ak dáš výpoveď sama, alebo výpoveď dohodou a pod... takže je to dosť drahý produkt s dosť oklieštenými podmienkami....
    analfabetta Ďakujem,niečo takéto som mala na mysli, táto odpoveď mi pomohla v rozhodovaní.
      zbaliť

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, aké máte skúsenosti s poistením pre prípad nezamestnanosti v komerčnej poisťovni?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.