Zavrieť

Porady

Zostatok hotovosti k novému roku

Prosím Vás ako začnem účtovať nový rok? na konci r. 2012 mam zostatok v pokladni, na BÚ a neviem ako mám zapísať tieto zostatky k novému roku 2013....pomôže mi niekto? robím to prvýkrát tak neviem ako začať ...ďakujem za každú odpoveď...
5 komentárov     zbaliť
kn-alka jednoduché účtovníctvo? podvojné účtovníctvo? v akom programe pracuješ? .... píš konkrétne !!
AdrianaDk JÚ, robím v Humanete...dakujem za ochotu
kn-alka Humanet nepoznám, ale v každom programe je niekde kolonka: počiatočný stav

možno sa ozve niekto, kto pozná konkrétne tento tvoj program.
Badko program po ukončení roka by mal preniest závierkou PS do nového - tak to funguje určite v každom programe
kn-alka ale musí byť aj možnosť manuálneho zadania pre prípady ak preberieš účtovníctvo z iného programu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    AdrianaDk dakujem , toto som potrebovala...robim to podla tohto návodu no aj tak sa mi tak nedajú nastaviť niektoré veci ktoré sú v návode, prosím ťa ty používaš tento program?potrebujem sa niečo spýtať...dakujem
    avalik nie, nepouzivam
    tictac7 ja nepoužívam Humanet a neodpovedám na dvojmesačné otázky

    Zostatok hotovosti k novému roku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.