Zavrieť

Porady

ako zateplit budu

na zahrade mam jednu taku sopu,ktoru by som chcel spravit pre psa namiesto kupovania volier. chcem mu tam spravit taky hojdaci mechanizmus aby v zime mohol von a dnu a samo by sa to zavrelo lebo sopa bude zamknuta aby tam netahalo...chcel by som ju zateplit. vie niekto poradit ako na to aby bolo vo vnutri co najteplejsie pripadne aky material je na zateplenie najlepsi? dakujem
4 komentárov     zbaliť
arizona pokym som dopisala odpoved,zalozil si duplicitnu otazku. Naco to robis??? Staci sa spytat raz, duplicity sa vymazavaju !!!!!
carolitos prepac, neviem s tym este robit, tak mi to skopiruj sem. dik
arizona uz som to vymazala, naco to budem kopirovat sem, ked je to tu uz raz napisane? Otazka /tema/ bola bez odpovedi
arizona uz predoslu temu o plotoch si zalozil 3x !!!, tam sme ta upozornovali, aby si nezakladal duplicity. Ak potrebujes pomoct, precitaj si navod TU : http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    My mame tiez velku zateplenu budu pre psa. Vnutorne steny,podlaha aj strecha /ta sa da aj odlozit,pre pripad potreby/ su oblozene z vnutornej strany hrubym polystyrenom a este na tom je oblozenie z dreva. Polystyren by asi havo dotrhal.
    Na podlahe ma hruby molitanovy matrac a hrubsiu deku. Takze v zime je tam pomerne teplucko.
    Na vchod v zime davame "zaves" z hrubsej latky, aby mu nefukalo dovnutra.

    Ak mas mensieho psa,predavaju sa aj taketo dvierka http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=...re%20macky&m=f
    Link je iba na ukazku,mozes si vygooglit rozne velkosti.
    Niektore dvierka su magneticke,ak ma havo obojok s protimagnetom, tak sa mu dvere same otvoria,ak sa priblizi.Alebo si nastavis inu moznost otvarania....my to mame na sope pre macky, je to prakticke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.