Zavrieť

Porady

babetta

zhanam uz cely cas niekoho, kto by mi opravil babettu, stala asi 15 rokov v garazi a je ako nova, lenze som nikoho nenasiel. tak som sa rozhodol ze vycistim karburator...lenze samozrejme uz som ho nezlozil... to uz naozaj nikto nieje co by sa tomu venoval? tu v tomto meste ani jeden servis...aj ked asi by sa mi to neoplatilo sa tomu nevenuje...co s tym?
3 komentárov     zbaliť
martin09 Odkiaľ si?
vlado 33 Nevyrušuj, nevidíš že maróduje. Pri oprave Babetty si zlomil malíček na ruke.
carolitos nie pri oprave ale pri celnom naraze na babette v rychlosti 90km/h do muru
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos dik ale realita je ina...neposkladam to rozobral som ho na framforce video asi nepomoze
    misoft No tak tie framforce poukladaj vedľa seba, zober tie obrážťoky a skladaj - bude puzzle karburátor. Možno ho poskladáš a zložíš amatérske servisácke skúšky
    carolitos a mozno vymyslim novy motocykel :-)
    vlado 33 Počkaj, ta babeta je trochu zložitejšia ako bicykel, nechceš mi povedať, že to nespravíš. Máš návody, musí to spraviť aj slepý.
    misoft Keď som ja dokázal rozobrať a poskladať motor i prevodovku na Bakeliten Motor Wagen - na Babette by to mal byť schopný.
    buchač carolitos , tak Ti poviem ....
    Všetko sa dá , len treba chcieť ...vedieť proste nemusíš .
    Máš tie návody , tak sa realizuj . Keď to nevyjde na prvý krát , tak si dáš repete ...

    Vravím z vlastnej skúsenosti .
    Opravoval som zbrane , kde sú také malé serepetičky , až rozum ostával niekde bokom ...kolíčky , pružinky atď .
    Si vieš predstaviť , že niekedy aj dve ruky boli málo , občas som mal chuť vyšmariť cez zatvorené okno a mreže ta het ...vtedy som ale dal náradie bokom a k piplačke sa vrátil neskôr ...
      zbaliť

    radomir76 je offline (nepripojený) radomir76

    gastronóm z álp a expert na moto, bicykel, Ebay a dovoz mot.vozidiel z nemecka ...viac radomir76
    neviem odkiaľ si ale jeden expert a lacný je v Likavke(Ružomberku) Ing . Sokolský Mikuštiakova 908
    03495 Likavka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.