Zavrieť

Porady

Vytvorenie formulara

Dobry den, chcem vas poprosit o radu. Chcela by som vytvorit formular na sluzobky. Malo by to byt tou formou, aby som si pri formulari mohla vybrat z roletky napr. datum, miesto a cas a v pozadi by som to mala nadstavene. A tiez by bola v pozadi tabulka s dietami a vreckovym, podla ktorej by podla hodin dalo do formulara spravnu hodnotu vreckoveho. Neviem ako na to. Cez kontingencne tabulky to asi nepojde. Mozno cez makra.
Dufam, ze som sa nevyjadrila ako tatar Dakujem
AB-IMPEX A má to byť v Excel? Pretože potom je to jednoduché.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Odporúčam excel, ako radí AB-IMPEX. Nepotrebuješ ako kontigenčné tabuľky (tie slúžia na niečo iné) a makrá tiež k tomu nepotrebuješ. Iba predstavu, ako by to malo pracovať a ostatné nie je zložité. Iba sa trocha pohráš. Postačujú Ti znalosti mierne pokročilého užívateľa. Dokonca Excel 2010 - má šablonu "Vyučtovanie výdavkov", ktorá by sa dala použiť + menšie úpravy.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    novakovk hej hej chcela by som to urobit cez excel...ja pozriem excel 2010 a pripadne by som sa este spytala, keby som nevedela nasledne upravy velmi pekne dakujem
    novakovk a ako inak v excely by sa to dalo vytvorit, okrem stiahnutia sablony?
    marjankaj Ak máš nejakého známeho, čo trochu rozumie excelu, tak mu skús vysvetliť, čo presne potrebuješ a on ti to urobí.
    Charon Treba iba pochopiť ako excel pracuje. Je to veľmi jednoduchý a zároveň neskutočne komplikovaný nástroj. Popros niekoho, nech Ti ukáže (ak máš na to talent bude Ti stačiť zopár krát niekoľko minút) a za týždeň si spravíš prvý cesťák sama a potom ho budeš iba vylepšovať...
      zbaliť

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    program Formedik od pána Korytára, stiahnite si demo a odskúšajte, my top používame a funguje nám dobre. www.rksoft.skj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.