Zavrieť

Porady

erik555 a ake mas moznosti okrem satelitu? Mas moznost aj po kabli? (napr. digitalna tv UPC, Orange, Magio...) alebo DVB-T (kde byvas?). Lebo otazku si polozil vseobecnu. Nikto z nas nevie, o ake stanice mas zaujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tá, na ktorej sú programy,ktoré ťa zaujímajú...
    Ahoj, riesil som nieco podobne pred casom, inak sranda asi tyzden dozadu.. Obehol som si teda poskytovateľov, tych, ktorych spomina aj erik555. A vyšlo mi z toho jednoznažne, že som zobral digi telku od Orangeu.
    Dovody:
    1. Poskytuje super vecicku - najdlhsi archiv na trhu, ako jediny maju 31 dnovy...:-)
    2. Kedze mi koncila viazanost a zvazoval som zmenu operatora ponukli mi v Orangei pausal. Zobral som Delfina a tak mi dali telku s 20% zlavou. Mali to ako v nejakom novom programe - Orange pre rodinu sa vola.
    3. No a vraj, pretoze som si aktivoval TV a zobral si pausal, mi dali v Orangei aj 20 € na novy telefón.
    Telku som chel, volať chcem, tak preco cosi neusetrit

    info k telke od orangeu - https://www.orange.sk/salespad/home/...anie-orange-tv
    Peggynka No vidíš a z toho, čo mňa zaujíma tam nie je nič.Takže si za tým,čo som napísala stojím.Zdá sa,že len robíš reklamu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    V podstate ani jedna nie je No. I

    Každá služba ( televízia , mobilný operátor .....blá , blá ) má svoje pre a proti .

    Asi by bolo najlepšie urobiť si nejaké ( VLASTNÉ ) porovnanie so svojimi kritériami .
    Nedá sa totiž povedať , že čo vyhovuje jednému - musí aj druhému automaticky .
    Juraj1980 máš pravdu, každý operátor má inú ponuku. táto je však super v tom, že majú ten najdlhší archív a ten využijem rád, keďže nemám čas sedieť pre tv vždy kedy by som chcel. A navyse mi dali tu zlavu a 20 e na novy mobil. Ako pisem vyssie, telku som chcel a keď niekto ponúka možnosť ušetriť, tak prečo to nevyužiť. Každé euro sa zíde. :-)

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Oplatí sa tá,ktorá je dostupná v mieste tvojho bydliska a je v porovnaní s tou druhou lacnejšia.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    niečo na tom bude.... presviedča ma čím ďalej tým viac zväčšujúci sa počet "lavórov" na panelákoch....

    Kto poradí, ktorá digitálna televízia sa najviac oplatí?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.