Zavrieť

Porady

Pomoc z excelom

Mam v jednom zosite na viac harkoch tabulky. jednotlive harky nie su prepojene. Robila som upravy v troch harkoch (mam ich tam viac), t.j. v nejakej bunke som k cislu pripocitala alebo odpocitala a upravovanu bunku som si zvyraznila. Vedla hlavnej tabulky som si robila pomocne vypocty. Potom z tych troch harkov kde som robila upravy som chcela samostatny subor tak som skopirovala do noveho suboru. A vtedy zacali problemy. Som sa potrebovala vratit k povodnemu suboru nakolko som tam mala chybu v jednom harku. Tam som urobila dalsie upravy a potom mi tie moje pomocne vypocty samo od seba skopirovalo do dalsich dvoch harkov a tiez napr. som robila upravu v bunke H29 tak isto mi to skopirovalo do dalsich dvoch harov aj s vyraznenou bunkou. A vypisuje mi nieco s Mac1 nazvom a nieco s ulozenim ze potom budem musiet aktualizovat nazvy a este nieco s VBA alebo nieco take pise. Takze moja otazka a prosba je co sa mi to robi?! Su to pracovne veci a nemozem sa teraz na to spolahnut ked mi to robi samo upravy. Dakujem.
Naposledy upravil Wieri : 24.09.13 at 19:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Samo ti to nerobi upravy, zjavne je tam naprogramovane nejake makro, ktore sa spusta pri nejakych upravach.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Wieri viem ze to nebude nejaky skriatok :-) ale s tymi makrami robit neviem
    Wieri ako to vypnem alebo co mam prestavit
    ivka70 Inak, vdaka za neuzitocne ...v com bola ta moja odpoved taka nanic?
    Ak napises, ze ti pise nieco s Mac1, tak asi nevies nic o makrach.
    Nastuduj si nasjkor Excel pre pokrocilych, lebo zjavne netusis, co robis ...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.