Zavrieť

Porady

Ako zarobiť na Youtube?

Mám niekto skúsenosti so zárobkom na youtube? Ak tam dám gameplay z hier, ktoré si upravím môžem za to dostať prachy alebo nie kvôli autorským právam.
Naposledy upravil nagato : 25.09.13 at 05:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Ked si zalozis na youtube kanal a budes davat postupne videa, tak podla toho ci mas sledovanost a ci davas originalne videa, tak ta youtube moze zaradit ako partnersky kanal.
    Ked mas partnersky kanal, tak vtedy mozes na svojich videach povolit reklamu a z nej dostavas urcity podiel.
    Zaroven mas moznost kanal upravit vlastnou grafikou.
    Zjednodusene povedane - kvalitne videa + rozumna navstevnost = zaradenie do ako partnersky kanal.
    Partnersky kanal nasledne moze zarabat na reklamach a zaroven ma viac moznosti upravy grafiky kanalu.
    Ci tie nahravky hier su brane ako porusovanie aut. prav zistis tak, ci su aj ine youtube kanaly s podobnou temou a nezmazu ich, pripadne ci sa stali partnerskymi.

    Ako zarobiť na Youtube?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.