Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Johanka, nie že vlastné DP! O tom sa mi ani nesníva, ešte musím najprv zaúčtovať, potom nejaké DP
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Marianna01
Johanka, nie že vlastné DP! O tom sa mi ani nesníva, ešte musím najprv zaúčtovať, potom nejaké DP
.... áno je načase doúčtovať rôzne "prebytky z činnosti" do seba. Veľmi orientačný pohľad zatiaľ nehovorí o tom, že by to bolo na vypisovanie poznámok k uzávierke.
0 0
Akinom Akinom

Akinom je offline (nepripojený) Akinom

DP ? ha,ha ... ja nemám ani zaúčtované ba ani doklady povypisované.
Každý príde, prehováre, že veď on toho veľa nemá, to je jednoduché a podobné rečičky, a ja somár sa nechám prehovoriť... A potom, keď vidím čo donesú..., tak najradšej by som to... a idem pracovať.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

minulý rok som ho robila cez Veľkú noc, tento rok - dúfam - tak nedopadnem. Ale vážne, je 18.03. a chystám sa do svojho aspoň nakuknúť.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Maya1
minulý rok som ho robila cez Veľkú noc, tento rok - dúfam - tak nedopadnem. Ale vážne, je 18.03. a chystám sa do svojho aspoň nakuknúť.
Maya ubezpečujem ťa, že tento rok tak určite nedopadneš, lebo Veľká noc je až v apríli :p
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ako to tu pekne všetko čítam, zisťujem, že aj ja by som už mala začať rozmýšľať nad tým, že potrebujem podať DP. Hm......ešte dorábam igelitkárov a ktovie ako to zase dopadne s mojím.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja prosím pekne v pondelok idem odovzdať moje vlastné najvlastnejšie , a ešte mi zostávajú dvaja igelitkári a jedno združenie . No medzi tým DPH za február.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Tak zdarne odovzdané vlastné DP!!! A ešte 5 FO a 2 sro... Bože nech to už skončí, a do toho DPH... mzdy... na zbláznenie! Ešteže aj počasie je také pod psa, aspoň mi nie je ľúto, keď vidím tie neobrobené záhradky a predzáhradky, ostrihané stromky a vinohrad... (to posledné čaká manžela ) Ale okná budem zrejme umývať na veľkonočnú nedeľu...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Marianna01
Tak zdarne odovzdané vlastné DP!!! A ešte 5 FO a 2 sro... Bože nech to už skončí, a do toho DPH... mzdy... na zbláznenie! Ešteže aj počasie je také pod psa, aspoň mi nie je ľúto, keď vidím tie neobrobené záhradky a predzáhradky, ostrihané stromky a vinohrad... (to posledné čaká manžela ) Ale okná budem zrejme umývať na veľkonočnú nedeľu...
Máš pekné predsavzatie ....umývať okná .....
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

A čo neviete ako sa to hovorí, že obuvníkove deti chodia bosie.
No ja som daňové priznanie moje už zaniesla na DU. Ešte mi zostávajú dve firmy JU a firma v ktorej robím. V sobotu mám audit tak uvidím ako to dopadne, ale dúfam, že nebudem veľa opravovať. Rada by som to už mala za sebou.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Marianna01
Tak zdarne odovzdané vlastné DP!!! A ešte 5 FO a 2 sro... Bože nech to už skončí, a do toho DPH... mzdy... na zbláznenie! Ešteže aj počasie je také pod psa, aspoň mi nie je ľúto, keď vidím tie neobrobené záhradky a predzáhradky, ostrihané stromky a vinohrad... (to posledné čaká manžela ) Ale okná budem zrejme umývať na veľkonočnú nedeľu...
Marianka ja vlastné DP ešte nemám , ale musím sa pochváliť že mám umyté okná. Môj muž bol dnes taký milý, že kým som prišla domov z práce bolo doma všetko vyriadené, vyumývané a voňavé. Umyl mi aj okná! Som mu za to veľmi vďačná, lebo ja mám ešte asi 4 FO a 2 sro dorobiť.
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

mysimis
Marianka ja vlastné DP ešte nemám , ale musím sa pochváliť že mám umyté okná. Môj muž bol dnes taký milý, že kým som prišla domov z práce bolo doma všetko vyriadené, vyumývané a voňavé. Umyl mi aj okná! Som mu za to veľmi vďačná, lebo ja mám ešte asi 4 FO a 2 sro dorobiť.
Prosím ťa kde si si zohnala takého muža? Dá sa niekde kúpiť???
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Ja som svoje daňové mala medzi prvými. Chceli sme brať hypotéku. Hypotéku sme síce zobrali, ale bezo mňa, pretože daň odvádzam až teraz a nemala som potvrdenie z DÚ o zaplatení dane za rok 2005. Odvtedy prešlo "pár dní" a mne je viac ako smutno. Akosi samozrejme som brala, že keď som 1/2 spoluvlastník, budem automaticky prispievať na splátky. Pred pár dňami som si však vypočula, že som človek bez chrbtovej kosti. Bola pripravená darovacia zmluva na môj podiel a ja som sa po určitých okolnostiach rozhodla, že ju podpíšem. Mám pocit, že sa mi bez zjavného dôvodu niečo končí. Ospravedlňujem sa za takýto výlev, ale asi som potrebovala bútľavú vťbu.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
va1ke
Prosím ťa kde si si zohnala takého muža? Dá sa niekde kúpiť???
po ťažkých peripetiách životom sa našiel takýto skvelý chlap. Prezradím Ti nekúpila som ho v obchode. 12 rokov mi ho osud splietal pomedzi môj život kým som si ho konečne všimla.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mysimis
po ťažkých peripetiách životom sa našiel takýto skvelý chlap. Prezradím Ti nekúpila som ho v obchode. 12 rokov mi ho osud splietal pomedzi môj život kým som si ho konečne všimla.
Niekedy sa zrejme oplatí čakať...
Mňa môj muž nasťahoval k sebe po 3 mesačnej známosti... Sme spolu 9 rokov... ale okná dobrovoľne ešte nepoumýval. Tuším mu túto debatu vytlačím a nenápadne mi padne práve vtedy, keď pôjde okolo
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Naďa
Mám pocit, že sa mi bez zjavného dôvodu niečo končí. Ospravedlňujem sa za takýto výlev, ale asi som potrebovala bútľavú vťbu.
Ak sa Ti aspoň trochu uľavilo, radi sme Ti boli
bútľavou vŕbou.
Smutné dni pominú a prídu veselé,vždy to tak je.
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

My sme spolu už 27 rokov, ale okná umýval iba raz, aj to len preto, že ich
začala umývať moja mama, bolo to tesne pred Vianocami a ja som bola
ešte v robote. Tuším je to takých 5 rokov dozadu. Ale ináč je to "z gruntu
hodnej chlap". A svoje daňové už mám, v pondelok naklušem na DÚ.
Pekný víkend.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja moje priznanie ešte stále nemám, zaúčtovaného iba pol roka .... . Ako to je o kováčovej kobyle?

Čo sa týka našej domácnosti, fungujeme ako hodinky. Okná síce umyté nemáme (však je ešte vidieť von). Ale je oprané, ožehlené ,upratané , navarené, deti chodia riadne do školy a škôlky - už dva týždne bez môjho pričinenia. Však ja to môjmu pokladu vynahradím.
0 0
Lubica3 Lubica3

Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

Kamarátky, nie ste sami. Ja mám okrem svojho - kde potrebujem poriadne čarovať - ešte 5 a mám dve kamošky, ktoré mi to doteraz ani nedoniesli! Taký hustý koniec marca som už dávno nemala... Ale vidím, že nás je takých požehnane. Tak si držme palce!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Idem sa pochváliť - práve som si dokončila svoje DP. Normálne som na seba hrdá .... .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať