Zavrieť

Porady

Rýchlosť Porady

V poslednej dobe mi ide Porada nejako pomalšie. Teraz nie, ale aj mi spadávala a musel som sa znova opakovane prihlasovať.
Je to môj interný problém, ktorý z nejakého dôvodu neregistrujem na iných stránkach (som tam len sporadicky), alebo máte aj Vy takéto problémy? Ak je to u mňa, tak s tým budem niečo robiť. Prihlasujem sa stále z tej istej mašiny, v tom to nie je.
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Mne sa to stáva takisto. A ak si dám Poradu na lištu, tak vypadnem automaticky a musím sa prihlasovať znova pod heslom.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mne sa v poslednej dobe veľmi pomaly načítava , ak zadám odpoveď tak to je večnosť pokiaľ sa mi to načíta . Já hľadám stále problém v mojom stroji .Neviem či je správne , že hľadán chybu u seba .
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ja mám problém tiež ako Zuzka, len ak odbehnem a nechám ju na lište, tak sa tiež musím opäť prihlasovať, ale myslím, že je to len nečinnosťou tak po 5 minútach.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Internet mám cez mikrovlnu, prebežne sa meriam, keď ma zaujíma rýchlosť. Pohyb po Porade sa niekedy dosť mení aj pri stabilnej rýchlosti môjho pripojenia. Možno to závisí aj od počtu pripojených alebo čoho.
Niekedy (pri pomalšom chode) sa stane, že reagujem na niečo, čo už je neaktuálne, pritom rozdiely bývajú nielen sekundy. Keď sa to konečne usadí, zistím, že som písal "dupláka" alebo od veci, lebo to niečo bolo dovysvetlené. A tak.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja mám tiež pripojenie cez mikrovlnku a stále som bombardovala môjho technika, že mi to padá, je to pomalé......ale po čase som zistila, že iné stránky mi fungujú a padá mi len porada. Kde hľadať vlastne chybu?
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ja mám vysokorýchlostný doma - ADSL a v práci mikrovlnku. Naskakuje mi rýchlo ale stáva sa i, že keď chcem odpovedať, alebo zadávam otázku, tak pokiaľ ju napíšem, tak sa musím opäť prihlásiť....a už potom neviem, o čom som vlastne písala
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

dadika
ja mám vysokorýchlostný doma - ADSL a v práci mikrovlnku. Naskakuje mi rýchlo ale stáva sa i, že keď chcem odpovedať, alebo zadávam otázku, tak pokiaľ ju napíšem, tak sa musím opäť prihlásiť....a už potom neviem, o čom som vlastne písala
Tak ja som asi šťastný človek, lebo aj keď dám poradu na lištu aj na 5 hodín, niky mi nespadla. Mám ADSL . Ale stránky sa v poslednej dobe načítavajú pomalšie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja som na tom ako Manual, žiadne problémy, odhlási ma len keď som v "nečiinosti nad 15min".
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Občas sa vôbec nedostanem na stránku Porady (asi v čase najväčšej zaťaženosti siete), ale zvyčajne je prístup OK a listovanie v témach dostatočne rýchle - mám DSL pripojenie.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Manual
Tak ja som asi šťastný človek, lebo aj keď dám poradu na lištu aj na 5 hodín, niky mi nespadla. Mám ADSL . Ale stránky sa v poslednej dobe načítavajú pomalšie.
Stránky sa načítavajú pomalšie - to je asi ten správny odborný výraz. Mám pocit, akoby vznikal kapacitný technický problém, ktorý sa prejavuje v čase väčšej záťaže Porady. Neviem, možno sa vyjadrí Richard.
0 0
Evicafa Evicafa

Evicafa je offline (nepripojený) Evicafa

Šťastne vydatá (i keď manžel tvrdí že za PC), dve pekné šikovné dcérky (dospelá a dospievajúca) a šťastná, že majú pre mňa všetci pochopenie aj v dobe daňových priznaní. ...viac
Zita5
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .
Fakt je Eurotel - teda T-mobil taký dobrý? Ja mám doma tiež cez DSL a nie je to bohviečo. Inak, keď som pred pár dňami túto stránku objavila, za jeden deň sa mi asi štyrikrát zosypala a nakoniec som sa asi od štvrtej nevedela vôbec na ňu dostať. Takže podľa mňa to nie je v počítači, ani v pripojení, ale stránka je občas preťažená. Veď si všimnite počet pripojených a hneď budete vedieť, o čo sa jedná. Pred Vianocami mi to napr. robil Orange Portal - za svet som sa nepripojila.
Takže výsledok - Porada je dobrá - navštevuje ju veľa ľudí.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Stránky sa načítavajú pomalšie - to je asi ten správny odborný výraz. Mám pocit, akoby vznikal kapacitný technický problém, ktorý sa prejavuje v čase väčšej záťaže Porady. Neviem, možno sa vyjadrí Richard.
Konkrétne teraz sa mi načítavajú stránky pomalšie a pár-krát mi Porada spadla. U Vás ???
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
V pohode...
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
dnes je to super
0 0
Evicafa Evicafa

Evicafa je offline (nepripojený) Evicafa

Šťastne vydatá (i keď manžel tvrdí že za PC), dve pekné šikovné dcérky (dospelá a dospievajúca) a šťastná, že majú pre mňa všetci pochopenie aj v dobe daňových priznaní. ...viac
STRELEC
Konkrétne teraz sa mi načítavajú stránky pomalšie a pár-krát mi Porada spadla. U Vás ???
Asi pred dvomi hodinami ma počas písania dosť dlhého príspevku samo odpojilo. (do kelu, musela som ho písať znova, lebo som ho už nevedela nájsť). Ale rýchlosť neviem posúdiť, zdá sa mi ako inokedy.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak si písala príspevok viac ako 15 minút, tak sa automaticky odhlásiš.
Treba si niekde kliknúť na hyperlinku, mať viacej okien otvorených.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Ďakujem Vááám. Tj. skočím ešte na speedmeter.
0 0
Axel Wers Axel Wers

Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

:-)
Zakaždým keď som sem prišiel tak to šlapalo v pohode
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
aj mne, ale mozno je to tym ze mam pomaly net a som na tu rychlost zvyknuta, normalne to u man vyzera asi takto:

Rychlost stahování dat: 3.3 KB/sec
Rychlost připojení k internetu: 26.2 Kbps

obcas je to aj kustik rychlejsie, ale dneska... no co uz
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať