Zavrieť

Porady

Poradca s.r.o. skúsenosť

Neviem kam zaradiť túto tému, tak dávam sem. Spoločnost PORADCA s.r.o., ktorá vydáva legislatívne publikácie, zákony, poradenské časopisy ma nehnevala, preto vás chcem na to upozorniť. Objednali sme si v "mimoriadnej akcii pre stálych predplatiteľov" bezplatne 1/4 ročné predplatné odborného časopisu PaM (Práce a mzdy) teraz v septembri. Dnes mi to prišlo. Poslali mi číslo 1/2013 a 2-3/2013, v ktorých sú témy ako daňové priznanie za rok 2012, zmena živ. minima k 01.01.2013, novela ZP od 01.01.2013 a podobné !! Čiže u nich predplatné neznamená že odteraz na štvrťroka, ale zbavujú sa starých čísel, ktoré im zostanú na sklade! Zavádzajú takto svojich zákazníkov. Pani v telefóne mi na to nevedela odpovedať... a omyl to nie je! Ale však že nejaký článok odtiaľ sa mi možno bude hodiť...
Alebo mám čušať a prečítať si čo je nové od 01.01.2013?
Usporiadat
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

chcela by som sa spytat tiez na tuto spolocnost, dnes som tam volala ohladne telefonickej poradne a neda sa tam dovolat, stranka nefunguje, neviete nahodou ci este funguju?? mame to predplatene, tak neviem ci skoncili alebo tak nejak.....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len názor:
je lepšie mať zaplatený online prístup ako byť sklamaný po prebratí poštovej zásielky
1 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

skús poslať svoju otázku emailom, vždy mi odpovedali.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať