Zavrieť

Porady

VYZVA !!! Zastavme predaj zasob pitnej vody zo Slovenska. !!!

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ministerstvo životného prostredia v „tichosti“ pripravilo novelu vodného zákona, ktorá umožní obchodovanie s vodou a jej jednostranný vývoz do zahraničia. V októbri minulého roku vláda SR už tento zámer schválila bez akejkoľvek diskusie alebo aspoň informovania verejnosti. Súhlasila s vývozom údajne prebytočných zásob podzemných vôd zo Slovenska v množstve do 274 mil. m3/rok (v prepočte 8 688 l/s). To predstavuje 25 % celkového (evidovaného) využiteľného množstva. Ide o masívny vývoz vody, ktorý predstavuje viac ako 80 % celoročnej spotreby vody na Slovensku! Toto množstvo si „privlastnilo“ ministerstvo životného prostredia, ktoré bude tieto obchody priamo organizovať s podnikateľskými subjektmi a svoje rozhodnutia si podľa novely nechá schváliť vládou SR. Týmto spôsobom bude občan z rozhodovania o svojom vlastníctve úplne vylúčený!

Pridat sa k verejnej vyzve mozeme tu https://docs.google.com/forms/d/1bnn...zGyKQ/viewform
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
tak tak, treba o tom co najviac hovorit, aby sme sa prebudili z letargie
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

taiko
Ministerstvo životného prostredia v „tichosti“ pripravilo novelu vodného zákona, ktorá umožní obchodovanie s vodou a jej jednostranný vývoz do zahraničia. V októbri minulého roku vláda SR už tento zámer schválila bez akejkoľvek diskusie alebo aspoň informovania verejnosti. Súhlasila s vývozom údajne prebytočných zásob podzemných vôd zo Slovenska v množstve do 274 mil. m3/rok (v prepočte 8 688 l/s). To predstavuje 25 % celkového (evidovaného) využiteľného množstva. Ide o masívny vývoz vody, ktorý predstavuje viac ako 80 % celoročnej spotreby vody na Slovensku! Toto množstvo si „privlastnilo“ ministerstvo životného prostredia, ktoré bude tieto obchody priamo organizovať s podnikateľskými subjektmi a svoje rozhodnutia si podľa novely nechá schváliť vládou SR. Týmto spôsobom bude občan z rozhodovania o svojom vlastníctve úplne vylúčený!

Pridat sa k verejnej vyzve mozeme tu https://docs.google.com/forms/d/1bnn...zGyKQ/viewform

Neboj.

Do roka a do dňa nájdu ďalšie, čo sa dá speňažiť

Ide potom iba o správny pomer rozdelenia získaných peňazí :
- do šr
- do spriatelených firiem
- do vrecka

Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
LukyKs


Neboj.

Do roka a do dňa nájdu ďalšie, čo sa dá speňažiť

Ide potom iba o správny pomer rozdelenia získaných peňazí :
- do šr
- do spriatelených firiem
- do vrecka

Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
noze pridaj do prispevkov aj trosku optimizmu z Tvojich basni
0 0
salsa salsa

salsa je offline (nepripojený) salsa

nenažranci , sú ako kobylky , tento týždeň ma zaujal názor môjho obvodného lekára ,ktorý zhodnotil terajšiu situáciu na Slovensku slovami na adresu vlády SR: predajú čo sa ešte dá a potom zdrhnú z nakradnutými majetkami a na nás sa vy...ú
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
salsa
nenažranci , sú ako kobylky , tento týždeň ma zaujal názor môjho obvodného lekára ,ktorý zhodnotil terajšiu situáciu na Slovensku slovami na adresu vlády SR: predajú čo sa ešte dá a potom zdrhnú z nakradnutými majetkami a na nás sa vy...ú
to si nemyslim. Vzdy bude co kradnut, ved dane platime stale a aj Eurofondy tu budu. Kiez by to bolo tak ako vravis, to by bola aspon nadej, ze mozeme zacat od nuly.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Možno viete aj o tomto zákone, voda má najvyššiu cenu a bude stále stúpať.

Europska Unia pripravuje privatizaciu vodnych zdrojov vratane vodarni, vodovodov a kanalizacii v EU!!!. Ak si tiez myslite ze voda ma ostat verejnym zdrojom, podporte svojim hlasom iniciativu europskych obcanov "Voda a sanitacia su ludske prava! Voda je verejny statok, nie tovar!" Na webovej stranke:
https://signature.right2water.eu/.

Potrebuju 1.000.000 hlasov aby dosiahli, ze sa Brusel touto poziadavkou bude zaoberat. Inac sa mozme pripravit na to, ze vodu z vodovodu budeme kupovat stale drahsie od koncernov ako Nestle, Penta a pod....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LukyKs
Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
Ja som pesimista ...
Nech nežeriem , tak kľudne aj na štvrtinky ...

Nažerú sa aj tak dostatočne ...
Ošípané by už krochkali od toho naplnenia sa do sýtosti ...
Ibaže sviniam je vždy málo ..................
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
Možno viete aj o tomto zákone, voda má najvyššiu cenu a bude stále stúpať.

Europska Unia pripravuje privatizaciu vodnych zdrojov vratane vodarni, vodovodov a kanalizacii v EU!!!. Ak si tiez myslite ze voda ma ostat verejnym zdrojom, podporte svojim hlasom iniciativu europskych obcanov "Voda a sanitacia su ludske prava! Voda je verejny statok, nie tovar!" Na webovej stranke:
https://signature.right2water.eu/.

Potrebuju 1.000.000 hlasov aby dosiahli, ze sa Brusel touto poziadavkou bude zaoberat. Inac sa mozme pripravit na to, ze vodu z vodovodu budeme kupovat stale drahsie od koncernov ako Nestle, Penta a pod....
uz maju 1857605 podpisov a potrebovali 1000000, takze dalsie sa podpisy sa uz nepocitaju. Ale je super ze ta iniciativa existuje a je tak masovo podporovana
http://www.right2water.eu//results?lang
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
LukyKs
Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
Ja som pesimista ...
Nech nežeriem , tak kľudne aj na štvrtinky ...

Nažerú sa aj tak dostatočne ...
Ošípané by už krochkali od toho naplnenia sa do sýtosti ...
Ibaže sviniam je vždy málo ..................
ved hej, ale ozyvat sa a kricat mozeme aj tak, ci?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
uz maju 1857605 podpisov a potrebovali 1000000, takze dalsie sa podpisy sa uz nepocitaju. Ale je super ze ta iniciativa existuje a je tak masovo podporovana
http://www.right2water.eu//results?lang
co ma ale tesi v pocte vyzbieranych/potrebnych podpisov na krajinu sme na 4-om mieste v EU. Este to nie s nami asi celkom stratene
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Typické myslenie slovenského šéfa (vrátane ktorejkoľvek vlády): Ako vezmem? Nie ako dám. Slovenskóóóó
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
gilda
Typické myslenie slovenského šéfa (vrátane ktorejkoľvek vlády): Ako vezmem? Nie ako dám. Slovenskóóóó
... a vyzvu si podporila?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

LukyKs


Neboj.

Do roka a do dňa nájdu ďalšie, čo sa dá speňažiť

Ide potom iba o správny pomer rozdelenia získaných peňazí :
- do šr
- do spriatelených firiem
- do vrecka

Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
Zle, celkom zle. Tvoj výpočet je nesprávny!
- do ŠR = 20%
- do spriatelených firiem = 30%
- do vrecka = 50%.

Toto je ten ich správny pomer!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som ešte väčší realista.
- do ŠR = - 20% /poskytnuté dotácie a daňové úľavy/
- do spriatelených firiem = 50%
- do vrecka = 70%
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

taiko
LukyKs


Neboj.

Do roka a do dňa nájdu ďalšie, čo sa dá speňažiť

Ide potom iba o správny pomer rozdelenia získaných peňazí :
- do šr
- do spriatelených firiem
- do vrecka

Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
noze pridaj do prispevkov aj trosku optimizmu z Tvojich basni
Humor je situačný.
Ten sa ťažšie píše ako smutné veci.
Ale tá posledná (pre jennu košičanku) bola optimistická.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

salsa
nenažranci , sú ako kobylky , tento týždeň ma zaujal názor môjho obvodného lekára ,ktorý zhodnotil terajšiu situáciu na Slovensku slovami na adresu vlády SR: predajú čo sa ešte dá a potom zdrhnú z nakradnutými majetkami a na nás sa vy...ú
Načo by zdrhali. (pri takto formulovanom zákone o preukazovaní nakradnutého majetku )
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

taiko
buchač
LukyKs
Hranolov model (s tichým súhlasom a trvalou podporou svojich obdivovateľov ) odhadujem (ako veľký optimista) na tretinky
Ja som pesimista ...
Nech nežeriem , tak kľudne aj na štvrtinky ...

Nažerú sa aj tak dostatočne ...
Ošípané by už krochkali od toho naplnenia sa do sýtosti ...
Ibaže sviniam je vždy málo ..................
ved hej, ale ozyvat sa a kricat mozeme aj tak, ci?
To jo.
Lenže z Porady do parlamentu (vlády) akosi nepočuť

PS
viď Jožko Mihalovie
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Nandrolon
Ja som ešte väčší realista.
- do ŠR = - 20% /poskytnuté dotácie a daňové úľavy/
- do spriatelených firiem = 50%
- do vrecka = 70%
20+50+70 = 140

takže 40 % zaručuje hranol z daní ????????????

alebo to budú štátne (akože štátne) firmy a budú produkovať stratu (ako matka SPP )
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..k podzemnému bohatstvu slovenska sa predsa nedostane hocikto!..nuž ho treba zlikvidovať, pokiaľ sa ešte dá,pokiaľ je komu predať a pokiaľ sa ešte dajú vlastné nakradnuté euráče schovať niekde, kde nie je možné ich nájsť..čoby nekradli!..sú nepostihnuteľní..s naším súhlasom!..
urad vlady.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať