Zavrieť

Porady

ukončenie Dohody o vykonaní práce

viete mi poradiť, keď mám spísanú so zamestnancom Dohodu o vykonaní práce do konca roka. Počas trvania oznámi, že už nebude pracovať, ale nepodpísal UKONČENIE dohody. Existuje nejaká možnosť keď sa neviem s ním spojiť, aby podpísal, ukončiť dohodu, napr. že mu pošlem doporučený list a považuje sa to za ukončené? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    To je vec dohody. Pri ukončení dohody musí byť uvedený dôvod. Najlepšie by bolo ukončenie dohodou, lebo inak by musela plynúť výpovedná lehota.
    x99 to by šlo, dohodou môže byť, len keď sa neviem s nimi spojiť na podpise, môžem to zaslať doporučene poštou podpísané len zamestnávateľom a keď prevezme považuje sa to za ukončené a môžem ho odhlásiť zo SP?
    mondes No neviem, len aby neskôr nešpekuloval, že on nič nepodpisoval. Ak ho dobre poznáš a vieš, že bude s tým súhlasiť, tak áno, urobila by som to takto. Ale na druhej strane je to riskantné. No nech sa vyjadria viacerí.

    ukončenie Dohody o vykonaní práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.