Zavrieť

Porady

Ako zistim účet majitela

Chcem sa spýtat ci niekdo nevie ako zistit aky ma ucet urcita osoba, cize viem meno priezvisko a chcem vedet cislo banky, ktora je to banka a kolko tam je penazi. Banka mito nepovie, lebo by to bolo porusenie bankoveho tajomstva.Dakujem
veronikasad To by si musel mať kúzelnú paličku ... Skôr zistíš z čísla účtu meno klienta, ak na tento účet v hotovosti v príslušnej banke vložíš aj malú sumu peňazí.
Katy a R Veronika - ani tak nejde o tú paličku .. ale že sa vôbec takéto pýta - sám píše, že je to porušenie bankového tajomstva !!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ak je to obchodný partner a treba mu zaplatiť, tak údaje sú na faktúre. Ak je to niekto, kto Ti dlhuje peniaze - ak máš súdom priznanú pohľadávku a právoplatnú exekúciu - exekútor. Ale určite Tebe takúto informáciu neposkytnú. Ak chceš niekomu niečo predať, a nevieš, či má dotyčný peniaze, môžeš ho požiadať, aby Ti predložil záruku, že na Tvoje meno vinkuloval určitú sumu peňazí- k tomu vydá banka potvrdenie. Je to informácia, ku ktorej sa nedostaneš a naopak, ktorú nedajú o Tvojom účte a zostatku. Ak zistíš číslo účtu napr. z faktúry, určite Ti banka neprezradí zostatok na cudzom účte.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    A prečo sa teda neopýtaš toho majiteľa? On by to mal vedieť.
    A nechcel by si vedieť aj PIN?
    Naposledy upravil marjankaj : 09.10.13 at 14:34

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Prečo Ťa to zaujíma? Predstav si, že určitá osoba by si zisťovala tieto údaje o Tvojom účte...
    srska alebo o veľkosti oného

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Neviem , či som správne pochopil ...

    Ty si nepochodil v banke ( respektíve nepochodíš ) a hľadáš niekoho , kto by Ti náležité info dal k dispozícii .
    Tak je to správne , tak to myslíš ???

    Nuž , z netu sa cudziemu nik neozve , aj keby takú možnosť mal .
    Kto má takúto možnosť , že by aj pre známeho vedel , tak si setsakramensky rozmyslí , či info posunie alebo pošle dotyčného pekne do hája ...

    Banky toiž celkom slušne platia ( na slovenské pomery až solídne ) a nik nebude riskovať flek kvôli určitej informácii .
    Ak aj hej , tak by som sa mu teda čudoval .....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad To je ako hľadať ihlu v kope sena, veď zadávateľ ani nevie ktorú banku má osloviť ...
    buchač
    Slušne som odpovedal ...
    Najslušnejšie , ako som vedel a bol schopný ...
    marjankaj Udeľujem ti pochvalu
    Pred nastúpenou jednotkou nie.
      zbaliť

    Ako zistim účet majitela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.