Zavrieť

Porady

Môžem prepísať v kontaktoch bratovho e-shopu kontakty a všetko na mňa?

Lebo brat má zlého účtovníka, pod ktorým e-shop funguje, tak musí ísť e-shop cez moju firmu, kde to účtovník už vie zaúčtovať. Mám to niekde nahlasovať? V kontaktoch sa všetko zmení od čísla účtu, sídla firmy, telefónnych čísiel a samozrejme obchodné podmienky zmením, aby zákazníci zmluvy uzavierali už s mojou firmou. Bude toto stačiť? Musím aj s bratom nejakú zmluvu spisovať, že e-shop prešiel z jeho firmy dočasne (asi na pol roka) na moju firmu? Ja len zmením kontaktné a fakturačné údaje v Kontaktoch a Obchodné podmienky (vymením kontaktné údaje) a to by stačilo, nie? E-shop je bez kamennej predajne a máme rovnaké sidlo oboch firiem. Zmena účtovníka nepripadá do úvahy, lebo ostatné sú všetky drahé.
Naposledy upravil matej37 : 11.10.13 at 08:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    a nebolo by najjednoduchšie, keby brat zmenil účtovníčku, keď tátp nevie účtovať?

    Môžem prepísať v kontaktoch bratovho e-shopu kontakty a všetko na mňa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.