Zavrieť

Porady

Účtovný program MK soft alebo MK SQL

Prosim Vas pracuje niekto s tymto programom? potrebovala by som zopar rad...dakujem
3 komentárov     zbaliť
Bejata73 pracujem s ním, co potrebujes vedieť?
cinky16 ahoj, potrebovala by som poradit, mame leasingy na nakladne auta, ako tieto leasingy dostat do saldokonta do zavazkov, ide o jednoduche uctovnictvo, stale som si po tom, co sa uhradila mesacna splatka nahodila do saldokonta mesacnu splatku, ale takto nevidim nikdy, kolko mam zostatok a co viac, netaha mi to do vykazu majtetku a zavazkoch na konci roka...to by to tam malo byt, je to nas zavazok voci leasingovke...ked som nad tym rozmyslala, vychadza mi jedine nahodit vsetky mesacne splatky , ale pride mi to prac ne kedze tych leasingov je 9 niektore koncia o rok, ine o styri...musi existovat jednoduchsi sposob
Bejata73 prepáč, ale ja robím podvojné účt.tiež som nahadzovala všetky mesačné FA + som mala účet474 nastavený ako saldokontný, skús sa skontaktovať s MK, oni ochotne poradia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Účtovný program MK soft alebo MK SQL

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.