Zavrieť

Porady

Šumenie v sluchátku.

Čaute, nevie niekto poradiť, prečo na pevnej linke začalo šumieť a praskať v sluchátku? Ináč telefón je funkčný, len tie zvuky mi vadia... A dodám, že skúšal som aj iný fón a "závada pretrváva"... Vďaka.
misoft Kedysi sa na obrazovke zjavovalo - Závada není ve vašem přijímači... - takže asi tak........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pinta je offline (nepripojený) pinta

    pinta
    Pevná linka nikdy nnie je taká pevná, aby nešumela a nepraskala.Stalo sa mi 2 x, prestal ísť internet a vďaka promptnému poskytovateľovi som bola celý mesiac bez internetu. Vystriedali sa 4 technici, až ten posledný prišiel s prístrojom,ktorým nameral, že 70 m od domu je prerušený kábel.Keď to rozkopali, našli tam bydlisko škrečka a za kýbel kukurice. Na tom kábli si obrusoval zuby a podľa toho ako sa tam hýbal, fungoval, alebo nefungoval telefón.Oni si to aj fotili, aby mali dôkaz, že to bolo skutočne vinou škrečka. možno je to aj tvoj problém.

    synko je offline (nepripojený) synko

    synko
    Ahoj, najjednoduchsie riesenie je zavolat 12 129 - poruchova sluzba Telekomu. Na dialku vedia premerat kvalitu linky az po tel. zasuvku, tam konci ich rozhranie, za ktore su zodpovedny. Pokial mas telefon v najme (aspon tak to bolo kedysi) zodpovedali aj za vedenie k telefonu. Kazdopadne chybu vedia identifikovat.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Čaute, nevie niekto poradiť, prečo na pevnej linke začalo šumieť a praskať v sluchátku?
    Telekom sa ide predávať do súkromných rúk (tých 41%) - toto sú informačné šumy

    Šumenie v sluchátku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.