Zavrieť

Porady

Prečo nemám signál? Mám EVOLVEO Mars, HD DVB-T USB tuner s anténou

Kúpila som EVOLVEO Mars, HD DVB-T USB tuner s anténou, nainštalovala som z CDčka. TV signál nejde...prečo? Fotky čo mám v NB otvoriť môžem Chcela by som v NB sledovať TV ak budem v nemocnici. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A ako si inštalovala? V sedmičkách by si hľadalo zariadenie ovládač samo - možno stiahlo (priradilo) nejaký defailtný ovládač.

    Skús postup: Odinštalovať ten tuner zo systéme. Vyčistiť registre.
    A začať inštalovaním ovládača, ak vyzve, pripojiť tuner. OS už bude vedieť, že k tomu zariadeniu má ten ovládač nainštalovaný (lebo detekovalo zariadenie) a priradí ho.

    Pred nedávnom som švagrovi takto inštaloval DVB-T USB tuner a najskôr som hodil ovládač a až potom (na výzvu) som tuner pripojil - a zvolil som Slovensko (možno u teba nebude potrebné) - anténku som k oknu dal a šlo to.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Valcake ..klikám na odinštalovanie a drží sa ako kliešť...
    misoft Ak nejde po dobrotky - tak po zlotky. Reštaruj, prejdi do Núdzového režimu (Safe Mode), ako Administrátor a tak odinštaluj. Alebo na tvrdo - vymaž, v registroch si vyhľadaj všetko o USB tuneri a odstráň.
    Valcake ..nech robím čo robím, nejde mi to... vypisuje, že je otvorený v inom programe...no ale kde? ..nič nenachádzam. Ten Núdzový režim ako na to?
      zbaliť

    Prečo nemám signál? Mám EVOLVEO Mars, HD DVB-T USB tuner s anténou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.