Zavrieť

Porady

Budem stihat administrativu zivnosti a dvoch zamestancou popri mojej vlastnej praci ????

Dobry den chcel by som sa spitat otazku co ma strasi pri zalozeni obchodu s oblecenim ci budem stihat vsetky povinnosti SZCO + 2 zamestnancou na dohodu Popri mojom vlastnom zamestani kedze pracujem vo firme hlavne ci treba vsetko vybavovat celu administrativu kazdy mesiac osobne alebo sa da uz vela veci urobit elektronicky ( samozrejme obchod bude otvoreny adminitrativa normalnej prevadzky ) tovar objednavky to neberem v uvahu cisto aby mi nezavreli obchod alebo mna
Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Stíhať by si to mohol, ak budeš vedieť čo všetko treba robiť

    dkbrko je offline (nepripojený) dkbrko

    dkbrko
    Takze vecsina mojich povinnosti voci statu sa da vybavit elektronicky nemusim osobne pretoze mam pracovnu dobu do pol 4 kazdy den a vtedy su uz niektore urady zatvorene Ale tak ako vravis musim presne vediet co mam robit
    Stihnúť sa to dá len si treba dobre nastaviť procesy - vedel by som poradiť keby bolo treba

    Budem stihat administrativu zivnosti a dvoch zamestancou popri mojej vlastnej praci ????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.