Zavrieť

Porady

Privyrobenie si

Chcela by som sa spýtať.Ak mám rekvalifikáciu ako masérka,ale založiť si živnosť neplánujem,lebo pochybujem,že by som si tak zarobila na odvody,nájom,a živobytie-môžem si tak privyrábať bez ŽL?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... môcť samozrejme môžeš, ale ak ti na to prídu, budeš mať poriadny problém.
    ak ti to nevychádza, skús sa u niekoho zabezhutého zamestnať aspoň na pár hodín na dohodu... prehĺbiš si znalosti, zdokonalíš zručnosť, aj s privyrobíš ... a to legálne, bez rizika.
    zuzusa Myslela som,či existuje niečo legálne ako si privyrobiť..nie je stanovená nejaká suma,do ktorej si môžem privyrábať,bez toho,aby som porušila zákon?
    kn-alka NIE, nie je, buď dohoda o pracovnej činnosti, buď zamestnanie, alebo živnosť

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...som myslela, že si predajca potravín z PL a akýsi sprotredkovateľ.......jaaaj a hlavne kaderníčka - taký kurz si tiež chcela absolvovať. Ako k masérke by som sa neodvážila k Tebe ísť uričte... napíš svoje obchodné meno, nech viem, komu sa mám vyhnúť....
    zuzusa To že sa tu pýtam viac otázok neznamená,že všetko sa týka mňa.Kamarátka chcela niečo vedieť,tak som sa tu spýtala.To ešte neznamená,že ma tu niekto bude spochybňovať,ak chcem prostredníctvom porady niečo zistiť pre známeho.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Keď som sa bola pred rokom objednať na rehabilitačné cviky, tak ako jedna pani v čakárni spomenula, že chodí k súkromnej masérke za tretinové ceny ako v masážnych štúdiách, tak veru niekoľko ľudí sa neženírovalo a vypýtalo si kontakt. Pani aj oľutovala, že pustila túto informáciu.
    K masérom ja len toľko, že keď sa nedá za daných podmienok existovať, tak hľadajú cesty k prežitiu a zákazníci tiež.
    Veď štát predsa vie čo robí, kde pustiť, kde škrtiť (zaškrtiť).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.