Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Jej, dalsia tema, kde dva nove nicky sa nasli akurat na Porade,aby pochvalili nejaku "firmu"...
Zeby reklama na novozalozenu firmicku???

doplnenie : asi som mala pravdu. Oba nicky zatvorili minutu po napisani svojho prispevku Poradu a viac sa tu neukazali.
13gabiku asi uz odpoved nezaujima :-(
Naposledy upravil arizona : 24.10.13 at 16:42

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
taiko, Letko, pepsikova, Mária27, lujza.j
5
Ano je to dobra agentura su seriozny neklamu maju priemne vystupovanie a dbaju na svojich zamestnancov. Zo skusenosti , da sa snimi dohodnut . Jedna z mala
pepsikova ...ale, no veď daj, v čom sú takí dobrí, spolahliví, dáke konkretne veci...hlavne, ako sa starajú o zamestnancov a kolko berú za sprostredkovanie práce!..

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
Existuje aj Kitai partners, ktora ponuka pracu aj niekde inde?

af70 je offline (nepripojený) af70

af70
Môj manžel išiel 7. 10. 2013 cez túto agentúru do Nemecka, za sprostredkovanie neplatil nič. Má zmluvu na 11,50 € /hod. Ubytovanie slušné. Išli tam traja. Asi po dvoch odpracovaných týždňoch mu prišla na účet záloha - ako predfaktúra, Okolo 30.10 príde domov. Tak som zvedavá.
8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Tak to urcite nič!!!.... Si objavila poradu a jaka nahodicka zrovna takato tema....trapne mastenie "ega"danej firme....
af70 Je to pravda, čo som napísala už dávno som hľadala recenzie o tejto agentúre, až dnes som to objavila. Ak chcete pýtajte sa..... Anka
lujza.j Nechcem.... v De je roboty dost...netreba platit ziadnu agenturu....
pepsikova ..citujem: af70 (Dnes 11:27) Je to pravda, čo som napísala už dávno som hľadala recenzie o tejto agentúre, až dnes som to objavila. Ak chcete pýtajte sa..... Anka
...a našla si aj zoznam dlžníkov?..lebo aj tam sú...google nájde všetko, takže klamať sa neoplatí..
...registrovaná si tu od 23.10....tak neklam!..
af70 daj link, nič som nenašla, budem len rada, nech muž skončí z kratšej cesty
misoft af70 - pokiaľ sa nejaký subjekt RAZ dostane do zoznamu dlžníkov - tak už niečo "za ušami" má. SP ani ZP totiž nezverejňuje tých, ktorí platia a nedlhujú, ale tých ktorí NEPLATIA!
Geri@ lujza.j a pepsikova máte moje sympatie,ste lepšie
ako súkromné očká by ste sa uplatnili.ďakujem a pekný deň Vám obom želám Geri.
af70 Takže zase píšem, manželove postrehy - ubytovanie nie najhoršie, KITAI - agent komunikuje s nimi stále - nie je problém. Faktúra vypísaná, odoslaná - len čakám na deň D či prídu všetky peniažky na účet. Potom sa ozvem, keďže splatnosť fa je 25-teho.
  zbaliť

fero007 je offline (nepripojený) fero007

fero007
Čaute,rád by som sa podelil o skúsenosti s Kitai Partners.Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.Je to všetko jeden veľký podvod.Naslubujú ti hory-doly a polovica nieje pravda.Ak máš problém,tak p.Daško,p Mičko a p.Trokanová okamžite prestanú komunikovať.Ja nepoznám človeka ktorý pre nich pracoval a mal by riadne zaplatené.Takže veľmi veľký pozor na túto " FIRMU".!!!!!

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
"Kitaici" ? Po slovensky: "číňania" ?
Príspevok zbalený
spam
matej.soltys Bla bla .. Je rozdiel pracovat na sk za 5e/hod ako zivnostnik a pracovat v De ako ten isty zivnostnik za 12-14e,nemyslite?
lujza.j "kto sa roboty nebojí a vie pracovať,tak si ju nájde aj na SK, a nemusí cestovať niekde do nemecka" .....
trepeš keketiny a riadne...!!!..

Ma niekto skusenost s agenturou KITAI PARTNERS, ktora ponuka pracu v Nemecku?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.