Zavrieť

Porady

Psy, mačky a fretky sa nebudú musieť čipovať.

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Mne to vychádza tak, že tí, ktorí dodržali zákon, ostali za hlupákov, keď si ich dali čipovať.

http://www.zive.sk/psy-macky-a-fretk...4/default.aspx
Usporiadat
emma01 emma01

emma01 je offline (nepripojený) emma01

Súhlasím, minimálne čo sa mačiek a fretiek týka.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Leske Leske

Leske je offline (nepripojený) Leske

Mala som dobré tušenie... ešte dobre, že sme všetky zvieratká nedali začipovať, iba psov
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne vcera veterinar povedal, ze macky sa vobec nebudu cipovat, okrem tych, co cestuju za hranice.
A pre psov je vraj stanvene 6 rocne obdobie. Po 6r. uz budu musiet byt vsetci psici cipovani.
Takze kto ma stareho psika, teraz ho nemusi davat cipovat.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Neviem, prečo nadávajú Ficovi za tento zákon.
Pod zákonom 342/2011 zo 14.9.2011 sú podpísaní Gašparovič, Sulík a Radičová.
Ficovi môžete nadávať za iné zákony.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

http://www.slobodnyvysielac.sk/redat...nost-sanve.mp3
u úvode rozhovor s Mgr. Adrianou Adamčovou, autorkou petície (rozhovor z 21. 10. 2013)
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Zákon 39/2007 odkazuje na Predpis č. 19/2012 Z. z., t.j. Vyhlášku Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky o identifikácii a registrácii spoločenských zvierat, Predpis je zo dňa 13.01.2012, nadobudol účinnosť od 01.02.2012 a podpísal ho Zsolt Simon v. r.
0 0
lachim1 lachim1

lachim1 je offline (nepripojený) lachim1

spoločník
Nezáleží kto zákon prijal.Ale ako sa naši páni poslanci postavia pred voličov ,ktorí zo svojho mizerného dôchodku naškrabali na čipovanie ,lebo sa obávali pokút a teraz toto.
Prečo sa tým niekto nezaoberal už počas roka a pred vypršaním termínu ?????
Ale podla mojho názoru neviem kto predkladal tento návrh ale cele to smerovalo k tomu aby niekto mal v budúcnosti biznis v kafilérke ktorá bude vlastnit jeho syn,synovec.... a kedže bude evidencia potom majitelov budu šikanovať kde dal zdochnuté zviera ked ho neodovzdal do kafilerky..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lachim1
Nezáleží kto zákon prijal.Ale ako sa naši páni poslanci postavia pred voličov ,ktorí zo svojho mizerného dôchodku naškrabali na čipovanie ,lebo sa obávali pokút a teraz toto.
Prečo sa tým niekto nezaoberal už počas roka a pred vypršaním termínu ?????
Ale podla mojho názoru neviem kto predkladal tento návrh ale cele to smerovalo k tomu aby niekto mal v budúcnosti biznis v kafilérke ktorá bude vlastnit jeho syn,synovec.... a kedže bude evidencia potom majitelov budu šikanovať kde dal zdochnuté zviera ked ho neodovzdal do kafilerky..
Ako sa postavia pred voličov? Predsa tak ako doteraz. A znovu ich budeš voliť, ako aj všetci.
Válovy zostanú, len svine sa vymenia. A možno nevymenia.

A tebe niekto bránil, aby si sa tým zaoberal? Mal si rovnaké možnosti ako aj ostatní.
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

samozrejme,že to bolo robené kvoli biznisu, zverolekari-chipovači si prišli na svoje...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed
samozrejme,že to bolo robené kvoli biznisu, zverolekari-chipovači si prišli na svoje...
Ako skoro všetko v tomto štáte.
Povinné zavedenie ERP
zákon o daňových poradcoch.
povinné zasielanie elektronických výkazov
povinné elektronické zasielanie súhrnných výkazov
zavedenie stravných lístkov

Kuk aj sem
http://www.topky.sk/cl/13/1365857/So...upit-politika-
Naposledy upravil marjankaj : 23.10.13 at 09:40
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kvoli stravnym listkom ja nemam nič... ale mne ich nikto nedá.... a kupovat si ich sám pre seba .. to sa mi vidi,trochu pritiahnute za vlasy...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som sa už v inej téme vyjadrila k tomuto debilistanu. Psa som dostala z útulku už začipovaného, tam sa nedalo robiť nič a mačku som nedala začipovať. Môj dvorný zverolekár bol však proti čipovaniu a sám s ním nesúhlasil. Lenže bez čipu nebolo možné zaočkovať, a tak som mačku po prvý krát nedala komplexne zaočkovať, ale iba proti besnote, lebo takú vakcínu asi prilepí na nejaké iné zviera, ale potvrdenie do preukazu mi nedal. Tak som si ho tam zapísala ceruzkou sama. Dúfam, že moja mačka nikoho "neroztrhá", nedoškriabe. Iba mňa. keď jej dávam tabletku na odčervenie )
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed
kvoli stravnym listkom ja nemam nič... ale mne ich nikto nedá.... a kupovat si ich sám pre seba .. to sa mi vidi,trochu pritiahnute za vlasy...
Veď si skús zamestnať nejakých zamestnancov a uvidiš.
A zadarmo ich nedajú predsa nikomu. Potom načo by si zakladali na tento účel firmičky.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

priznám sa,že nerozumiem celkom tomuto "stravenkovému biznisu"
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed
priznám sa,že nerozumiem celkom tomuto "stravenkovému biznisu"
Hlavne, že tomu rozumie tých 5 firmičiek.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Indeed
priznám sa,že nerozumiem celkom tomuto "stravenkovému biznisu"
To je ako Skylink - poplatky platia televízie a aj diváci.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Indeed
samozrejme,že to bolo robené kvoli biznisu, zverolekari-chipovači si prišli na svoje...
Ako u koho. Mňa by zaujímalo, keby niekto zistil percentuálne vyhodnotenie úspešnosti čipovania z tohto zákona.
Doteraz nebol žiadny náš pes začipovaný po tridsať rokov a ani nebude.
Rovnako ako neboli štepení a boli zdraví ako repa. A podožívali sa 16 až 17 rokov. Väčšie plemená.
Kedy tu bola naposledy besnota? A to bezprízorní bundáši chodia voľne po dedinách a dobre je.
Ako ľudia podliehajú liekom, tak sú nanucované aj zvieratám. Toľko lekární nikdy nebolo.
A ako je to s poľnohospodárskymi zvieratami, to vedia iba kompetentní. Zbytočne to do seba stravou dostávame.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Niečo funguje aj naopak, niektorí ľudia sa liečia liekmi pre zvieratá, ale to som už
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Niečo funguje aj naopak, niektorí ľudia sa liečia liekmi pre zvieratá, ale to som už
??? Fakt? Nakoniec živý organizmus ako organizmus.
Ja poznám iba prípad, kedy dcéra lekárov si nosila do školy na desiatu nejaké väčšie granule pre psov. :-)
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
A čo tak keď pohryzie na smrť pes dieťa a nikto sa k tomu psovi nebude hlásiť. Odsúdime psa, či? Čipovanie má svoj zmysel, ale to by muselo tu všetko fungovať inak.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať