Zavrieť

Porady

Zaradenie elektronickeho vratnika ako tech.zhodnotenie budovy

Ahojte, chcela by som sa len opytat, ci vymena elektronickeho vratnika je technickym zhodnotenim budovy? Alebo to je len oprava a udrziavanie? Novy el.vratnik je lepsi v tom, ze je tam farebny dislej, lepsia ostrost obrazu, moznost vstupu cipom. DAKUJEM!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chrusťa je offline (nepripojený) Chrusťa

    Chrusťa
    Záleží na vás ako sa rozhodnete a aká je jeho OC. Ak OC je vyššia ako 1700€ malo by sa jednať o prípadné TZ, ak je cena nižšia ako tých 1700€ je na zvážení UJ ako to zaradí.Ja by som to šupla priamo do spotreby
    cucoriedka11 Je to viac ako 1700eur, ja som si len nebola ista, ci to je TZ alebo len oprava a udrziavanie. Lebo aj ked okna menime tak ak sa nezmeni velkost, tak aj ked su parametre lepsie ako tie stare, je to oprava a udrziavanie, tak som si myslela, ci aj toto sa toho netyka. Vymena kus za kus. Myslite si teda, ze TZ? DAKUJEM!
    Chrusťa Keď si to budete vedieť obhájiť, tak môže aj oprava a na 511-ku

    Zaradenie elektronickeho vratnika ako tech.zhodnotenie budovy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.