Zavrieť

Porady

Emdemske Husi

zdravim vas kupil som edemske husi neviete my niekto poradit stranku alebo niečo ine o ich chove vopred dakujem a prajem pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Tak ako žijú ešte edemské husi?
    Ono sa to robí opačne, lebo sú to živé tvory: najprv sa získajú informácie, naštuduje sa nejaká literatúra, potom sa kúpi na skúšku 4-5 ks a až tak sa z človeka stáva chovateľ husí........
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka možno už aj zdochli....
    hubatá tiež by ma to zaujímalo .......
    gerlach nie NEZDOCHLI no neviem či vy dve sa o svoje deti starate lepšie ako ja o svoje husy husy
      zbaliť
    Peter z Bratislavy
    Toto veľké plemeno husí je na SLovensku i v ČR veľmi zriedkavé, takže k nim asi ťažko najdeš nejakú literatúru v Slovenčine. Aj na výstavách bývyjú len zriedkavo. Naposledy som ich videl v r. 2012 na moravsko-sliezskej výstave v Přerove. Teraz bude 30.11.2013.
    Vzhľadom na ich veľkosť bude určite potrebná na jar aj možnosť prístupu na vodu, aby sa mohli úspešne rozmnožovať.
    Niečo o husiach najdeš na:
    http://www.ifauna.cz/drubez/clanky/r...ivani-drubeze/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.