Zavrieť

Porady

Tvrda voda a leskly obklad v kupelni

Dobry den,

chcela by som poprosit o radu, ci nepoznate nejaky dobry pripravok na umyvanie leskleho obkladu/kachliciek v kupelni po vodnom kameni, lebo mame strasne tvrdu vodu a na lesklych kachlickach vidno kazdu zaschnutu kvapku vody. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    margot157 Ja nie som začínajúca gazdinka, voľakedy bol na to výborný prípravok, volal sa tuším Blesk, ale bol ozaj super, lesklé obkladačky boli ako z reklamy, bohužiaľ prestali ho vyrábať, ale nedávno som objavila na radu predavačky pulirapid a odvtedy každému radím ďalej, perfektné na vodný kameň, o ničom lepšom neviem, M.

    mimuska1982 je offline (nepripojený) mimuska1982

    mimuska1982
    skúste značku Dedra, prípravok na kúpeľne PrivateSpa. odpudzuje kvapky vody. nezostávajú viditeľné po uschnutí, ani na sklených plochách sprchových kútov.

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    Clinom alebo niečím podobným na umývanie okien, vážne, ale len vtedy keď nie sú kvapky veľmi staré a krásne vyleštiť. Na brigádach sme tak robili

    akal je offline (nepripojený) akal

    akal
    co keby si skusila riesit pricinu nie naslekdy... dat zmäkčovač vody aby sa toto nerobilo... napr. Gelphos doaphos 250,600 tu je link http://www.ivarsk.sk/sk/odvapnovace-...pravny-vody-sk uz len vodara vo by to namontoval

    Tvrda voda a leskly obklad v kupelni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.