Zavrieť

Porady

choper vhodný alebo nie

ahojte,vie mi niekto poradiť :chcem si kúpiť chopra ,ale som skoro 2 m vysoký ,bude mi pohodlný ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ja neviem, co sa to tu deje, ved treba ist do specializovanych predajni a vyskusat, toto za Vas nikto neurobi, pre kazdeho je nieco ine pohodlne - ja sa sice v tychto masinach nevyznam, ale logicke je skusit si to fyzicky a nevypytovat sa na internete....
    Naposledy upravil nika.sum : 03.11.13 at 13:29
    buchač Tak nejako ....

    radomir76 je offline (nepripojený) radomir76

    gastronóm z álp a expert na moto, bicykel, Ebay a dovoz mot.vozidiel z nemecka ...viac radomir76
    každopádně sú na to špecializované fóra, koľko máš najazdené? je rozdiel ked si chopper kúpi niekto kto sa už vyblbol na športových strojoch a keď to niekto chce len na frajerinu. a jazdil zatial len na bicykli.Musíš počítať s vysokou hmotnosťou, jazdné vlastnosti nič moc, v ostrých zákrutách budeš šúchať o asfalt. tento typ je prednostne na kvalitné rovné cesty, 90% týchto mašín má pruženie nevhodné na slov.cesty a budeš vytrasený jako marska. základné pravidlo choprákov: 2 hodiny leštiť a hodinu sa voziť...... :-)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Otázka trochu od veci ...
    Veď na výške ani tak nezáleží ...predsa vyskúšaš a jedeš ...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ddoktor jasné,ale aký najlepšie do 180cm v pohode,neriešiš
    buchač Chceš CHOPPER , alebo SKÚTRIK ??????

    180 cm?
    Tam už veľký rozdiel nie je ...slabých 20 cm ..
    ddoktor obsah je 1300 cm3,ked meriaš 180cm tak sa poskladáš,ia mám trošku problém s pohodlím na yam.Dragstar 650 cm3 -je mi malá
      zbaliť
    nika.sum toto su asi veci co by som nekupuvala bez toho,aby som to osobne nevidela, aspon rovnaky typ, si myslim ale vy chlapi ste asi ini :-D

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    ..ked prerobiš riaditka, aby si nedržal ruky vvyššie hlavy, tak určite....

    choper vhodný alebo nie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.