Zavrieť

Porady

Moze lekar presunut PN na ineho lekara?

Chcem sa opytat, ci moze gynekolog presunut PN k obvodnej lekarke? Pred nastupom na PN u gynekologa som bola do septembra na PN u obvodnej s chrbticou a cakala ma operacia krcnej chrbtice. Nakolko som otehotnela, operacia sa odsunula.Lenze o dieta som prisla a teraz chcem poziadat gynekologa, ci by sa dalo PN presunut k obvodnej, zatial nie som ani fyzicky ani psychicky po potrate schopna nastupit do prace a okrem toho v praci cakaju ze nastupim bez problemov s chrbticou.Chcela by som hned znovu otehotniet, lebo operaciu nechcem teraz riesit.Mam 38 rokov a ak by sa pri operacii nieco zkomplikovalo asi by som tehotenstvo neskor zvazovala. Preto do prace kym neotehotniem nastupit nechcem a neviem ako dlho ma moze gynekolog po potrate nechat doma.Mohol by zatial tuto PN presunut k obvodnej?
3 komentárov     zbaliť
lujza.j a prečo sa nato neopýtaš gynekológa pozná tvoj zdravotný stav, nejaké riešenia sa vždy najde....?
Nika2002 Ja to budem riesit s gynekologom, aj ked problemy s krcnou chrbticou nepozna, podklady k operacii su u obvodnej, len som sa chcela opytat, ci nema s tym niekto skusenost a ci sa to da vobec takto riesit.
lujza.j no vieš vždy to je o komunikácii to už je jedno s ktorým lekárom....no, ale ty vieš!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Moze lekar presunut PN na ineho lekara?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.