Zavrieť

Porady

Defekt na aute

Zdravím chcem sa opýtať keď som dostala na aute defekt čo mám teraz robiť s tým kolesom. Dá sa to zalepiť či opraviť ? Alebo tú gumu musím zahodiť a kúpiť novú. Čo sa viac oplatí. Za odpoveď vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... to závisí do defektu, aký si dostala... pri poriadnom dur-defekte už len nová pneumatika, pri inakšom ako píše buchač...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Moje decko nedavno...nova guma slahla ju riadne cca.2cm...od plechaču....chlap v pneu ze lepi to niekto vo Voderadoch....podotkol,ze on by si lepenu gumu na takom mieste na auto nedal.....takze asi tak....ze jednu letnu si musi dokupit...
    buchač Lui ,nešpekulujme ....

    Samozrejme , že záleží aj od miesta a veľkosti poškodenia pneumatiky .
    Ak je pneu poškodená z boku ,niekde nad diskom ?
    Nuž dá sa aj tento defekt opraviť , lenže tu už ide o vulkanizovanie a to je úplne iná káva .
    Pneu už nebude mať tie svoje pôvodné vlastnosti ( záťaž ,rýchlosť , hádzanie kolesa ) a preto sa to veľmi neoplatí .
    Samotná oprava ide do cifier porovnateľných s cenou novej pneumatiky ( tie lacnejšie samozrejme )....
    lujza.j Ved toto....odbocovala do prava,takze PZ...chytila rozj.bany patnik....letna mala 3 mesiace.....samozrejme zase pribeh ako inak.... ja a moje decko

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    ja som dostal defekt v Nemecku. Nova pneu v mojom pripade 120EUR, oprava defektu 30EUR (demontaz kolesa, demontaz pneu, lepenie, vulkanizacia, montaz pneu, montaz kolesa ) . Nuz si teda vyber
    PS: este dodam, ze som nemal velku dieru ( to zas bude rehotu ), len mi skrutka vosla do kolesa, takze otvor bol asi 3mm
    lujza.j Buď rad ze si mal malu dieru...my sme raz z dovci z HR dosli s dabl defektom....2 šrobky v pneumoc neprepustali vzdy sme dofučkali na pumpici

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Porovnaj ceny

    Oprava
    https://www.google.sk/search?client=...hannel=suggest

    Nová pneu - vyhľadaj rozmer a nájdi najlacnejšiu verziu
    http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php

    Pri porovnaní a hlavne po ňom zistíš , že oprava je je lacnejšia o tých 100% ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.