Zavrieť

Porady

Kurz podvojneho uctovnictva

Zdravim rad by som sa spytal ci mate nejake skusenosti s kurzami podvojneho uctovnictva. Som absolvent UMB v BB a zaklady ucta ovladam, avsak rad by som siel na nejaky kurz ktory by ma prirpavil aj do praxe a bol by mi prospesny. Neviete o niecom dobrom, kde vas fakt aj nieco co vyuzijete naucia? diky moc za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    Žiaden kurz ťa do praxe nepripraví. Tam by ti zas len povedali teóriu, ktorú už vieš. Prax sa naučíš jedine v praxi. Od teba, ako absolventa nikto nebude chcieť, aby si vedel všetko hneď.
    veronikasad Zaujímavý názor. Platí len v prípade, ak zapadne do väčšieho kolektívu napr. účtovnej firmy. Keď sa bude uchádzať o prácu účtovníka, v súkromnej spoločnosti, kde bude sám - zamestnávateľ ani prípadné kontroly to určite nebudú tolerovať.
    blazonko Je mi to jasné, ale na prax ho pripraví jedine prax. Nič iné. Teória je jedna vec, prax iná. Minimálne, nech nastúpiš kdekoľvek, máš 3 mesiace na zaučenie, kedy pri tebe zväčša vždy niekto je. Ak spojíš zaúčanie s teóriou, základ máš hotový. Zvyšné muchy vychytáš za pochodu.

    Kurz podvojneho uctovnictva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.