Zavrieť

Porady

veronikasad uveď dátum skončenia prac.pomeru a začiatok PN-ky. Odkedy si evidovaná na UP ?
hotaruby bola som prijata do zamestnania 27.10 a ukoncily somnou pracovny pomer 6.11 a ja som na druhy den 7.11 dala vypisat na pn-nku lebo som chora neviem ci budem mat uznanu nemecensku davku a na urad som sa este ne evidoval
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Máš nárok na nemocenské z ochrannej doby. Kopiu PN-ky treba odovzdať v prísl. ZP - platitelom zdr.poistenia počas poberania nemocenského je štát. Na UP ťa zaevidujú až po skončení PN.
    Katy a R a originál PNky už treba zaniesť na SP

    carolitos je offline (nepripojený) carolitos

    carolitos
    myslim si ze nie, pretoze si bol urcite v skusobnej dobe a vtedy ta moze prepustit aj ked si na PN, takze tam sancu nevidim ziadnu
    ivka70 ty na co odpovedas????
    carolitos od uradu samozrejme myslel som si ze sa pyta na nieco uplne ine

    dali mi podpisat ukoncenie pracovneho pomeru po dobe 7 dni potrebujem poradit na druh den som sa dala vypisat na pn -ku chcem vediet ci budem mat uznanu nemocensku davku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.