Zavrieť

Porady

pevnosť - suchá omietka resp. sadrokartón na stenu.

k danému postupu - akú to má pevnosť, keď je SDK chytený iba "na buchty"? Bol som totiž na brigáde u kamaráta, škrabať farbu zo steny. Došiel sused z druhej strany steny, že aby som ani náhodou nebúchal po stene, lebo sa bojí, aby mu neopadol SDK, čo tam má nalepený. Tak by ma zaujímalo, do akej miery sa tomu dá veriť. Nemôže sa (nebolo by dobré) SDK poistiť aj hmoždinkami, napr. niečo na spôsob zateľovacích? Aby nemusel mať dedo strach...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    sadrokartón, ktorý je nalepený na penetrované MURIVO NIE OMIETKU, NEDAJBOŽE MAĽBU, nie je možné odlepiť iba rozlámať, sadrová lepiaca malta je po vytvrdnutí tvrdá ako kameň a celá skladba musí uniesť aj keramický obklad vrátane lepidla a ostatných blbostí...
    Naposledy upravil lapejko : 12.11.13 at 19:52
    P1010013.jpg  
    P3190080.jpg  
    1/1
    worker falcon ako píšeš, je tam viacero premenných. Určite ten sdk nie je priamo na murivo. a či sa majstrom chcelo oškrabovať farbu, je veľmi otázne. Nie je to také jednoduché v tej bytovke. A tretia otázna vec - sadrová lepiaca malta. Určite to fukli na lepidlo. Neviem, či a do akej miery je to podstatný rozdiel...

    Mimochodom, krásna práca. Aspoň takto zdiaľky

    marcuso je offline (nepripojený) marcuso

    marcuso
    myslim si ze ten sadrokarton si mal sused poistit nejakymi skrutkami, spoliehat sa na dobreho suseda ze mi nebuchne po stene )

    pevnosť - suchá omietka resp. sadrokartón na stenu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.