Zavrieť

Porady

sadra na prste samoliecba

mohol by sa mi po 13 dnoch zrast malicek na 2az3 krat zlomeny? nebolel ma ani ked mi davali tabletky odmietol som,len ma to obmedzuje veeeeeeelmi,ak si dam dole sadru doma sam moze ma pan MUDR NEJAK SPRDNUT?
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ty koľko máš rokov? lebo rozumu máš jak 5ročné decko.ani IQ test ti netreba.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

ale ja ho uz mam v pohode a nemozem fungovat pdsa so sadrou :-)))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

doktor povedal,že je to v pohode?
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

doktor nemusi mat vzdy pravdu a ide o moj prst,to len tak co by sa stalo,myslim 2 tyzdne je dost :-)
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

a tam vidno ako sadruju ze sa mi rozpadla a musel som si to sam zasadrovat stavebnou sadrou lebo by to ani nevydrzalo do 21ho
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

carolitos
a tam vidno ako sadruju ze sa mi rozpadla a musel som si to sam zasadrovat stavebnou sadrou lebo by to ani nevydrzalo do 21ho

si mal ísť ukázať doktorovi
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

kopretinka
carolitos
a tam vidno ako sadruju ze sa mi rozpadla a musel som si to sam zasadrovat stavebnou sadrou lebo by to ani nevydrzalo do 21ho

si mal ísť ukázať doktorovi
vsak uvidi,,mozno )))
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

urobil som to lepsie ako sestricka nepozna ten rozdiel
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no ja neviem,ale môže ti zostať krivý,alebo zavadíš niekde a nanovo si ho rozlámeš.....
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

ale ked to mam uvolnene? aj tak sa mi hybe lebo som dal slabu vrstvu sadry a aj ta sa rozpada a mne sa uz nechce sadrovat
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Prečo by ťa mal doktor sprdnúť??? Je veľký omyl, ak si ľudia myslia, že svojou nedisciplinovanosťou ublížia na zdraví lekára. Je to tvoje zdravie, tvoj malíček, takže aj napriek odprúčaniu lekára si môžeš spraviť čo chceš...
2 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

JankaO
Prečo by ťa mal doktor sprdnúť??? Je veľký omyl, ak si ľudia myslia, že svojou nedisciplinovanosťou ublížia na zdraví lekára. Je to tvoje zdravie, tvoj malíček, takže aj napriek odprúčaniu lekára si môžeš spraviť čo chceš...
spravny nazor,cloveka ktory ma rozhlad
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Však daj dole sadru, tvoj malíček nie náš. Keď sa zlomí, ty budeš vysvetľovať nie my. Potom kde idú peniaze zo zdravotného poistenia, keď existujú takí pacienti?
1 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

vlado 33
Však daj dole sadru, tvoj malíček nie náš. Keď sa zlomí, ty budeš vysvetľovať nie my. Potom kde idú peniaze zo zdravotného poistenia, keď existujú taký pacienti?
a ty si myslis ze za tie roky som kolko penazi odviedol statu????? a nemam drahe liecby ako podaktori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze by mali aj vracat
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

doktorovi to moze byt jedno, zapise ti do karty nedodrzanie liecebneho rezimu ... v pripade neskorsich komplikacii, by ti zdravotna poistovna dalsiu liecbu mohla dat k nahrade
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

keby to aspon lepsie zasadrovali a nie ze sa to rozsypava a prst sa mi hybe tak ci tak,skoda reci..o slovenskom zdravotnictve a vlade vobec.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

carolitos
keby to aspon lepsie zasadrovali a nie ze sa to rozsypava a prst sa mi hybe tak ci tak,skoda reci..o slovenskom zdravotnictve a vlade vobec.....
o co ti ide? ak mas problem so sadrou, tak chod k doktorovi a on posudi ci to treba presadrovat alebo nie

... mimochodom, ak mas sadru tak by si mal aj dodrziavat urcity setriaci rezim, sadra sa dava na znehybnenie - ak ale napriek tomu robis remeselne prace tak je jasne, ze sa ti rozpadne a nemas pravo nadavat na sestricky a lekarov
Naposledy upravil avalik : 09.11.13 at 18:34
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

remeselne prace?co si pod tymto pojmom predstavujes? to mam lezat v posteli?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a máš PN?
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

pn mam ale na inu diagnozu,aky to ma suvis???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať