Zavrieť

Porady

Kde je archiv evidencnych listov z " n.p. Matador" ?

Ja potrebujem poradit kde je archiv evidencnych listov z bývaleho podniku" n.p. Matador" Petržalka od roku 1967 až do 1996 ??? Moc Vas prosím poradte mi, dík..moj mail : 1ombre@azet.sk
Naposledy upravil Dav : 12.11.13 at 04:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Skús sa spýtať v príslušnom archíve - neviem, pod ktorý konkrétne firma patrila. Ale mala povinnosť oznámiť archívu, kde sú uložené doklady - pri likvidácii. Ak to urobila, zistíš. Ak nie, je to beh na dlhé trate. My sme to v archíve riešili tak, že sme si robili zoznam - niekto prišiel zháňal doklady z nejakej firmy a my sme o nej nič nevedeli. Ale tento človek si nejako zistil miesto uloženia a dal nám vedieť. A my sme si zoznam doplnili. Alebo opačne - my sme v zozname mali nejaké miesto a reálne tie doklady tam neboli- tiež nám ľudia oznámili. Ale ja osobne ľutujem ľudí, ktorí odchádzajú do dôchodku a pracovali v rôznych súkromných firmách, ktoré evidenčné listy neposlali a mzdové listy dali ktovie kde, resp. vyhodili ako nepotrebné - aj to sa stalo. Ale Matador bol väčší podnik, tak možno to takto neriešil. Inak držím palce nech to nájdeš.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Obráť sa na Sociálnu poisťovňu,oni majú zoznam,ktoré firmy archivujú evidenčné listy zaniknutých organizácií.
    Skús zavolať aj na túto firmu:
    http://www.matadorfix.sk/sk/kategorie/kontakt.aspx

    Kde je archiv evidencnych listov z " n.p. Matador" ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.