Zavrieť

Porady

Zameranie pozemku a čierna stavba

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať koľko stojí presné zameranie pozemku. A ešte aký je presný postup, keď sa na pozemku, ktorý vlastním začali stavebné práce ( položená kanalizácia ). Ak zameraním zistím, že sa stavebné práce vykonávajú na mojom pozemku, ako ďalej. No a ešte, kde si viem dať presne ohodnotiť môj pozemok, napr. je v intraviláni na má cc 1850m2. Ďakujem. Prosím pomôžte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    command je offline (nepripojený) command

    command
    No co mne zameriavali tak cca od 300€ vyssie tusim zaleziaj od velkosti pozemku nejak za kazdy 100m merania ide cena hore. A staci ked si najdes geodeta a on sa o vsetko postara co sa tyka vymerania nabije koliky co je vsetko tvoje a pod a k tomu by mali byt prizvany aj majitelia susediacich pozemkov. Ak sa vyuzivatvoj pozemok na stavbu takby si mal byt ty o tom oboznameny aknie tak si myslim ze treba ist na OU alebo SU. Ohodnotenie to neviem.

    Zameranie pozemku a čierna stavba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.