Zavrieť

Porady

Kde zistím koľko má iný poraďák bodov?

Počet príspevkov iných poraďákov vidím, to ale nehovorí nič o ich kvalite. V starej porade táto info bola dostupná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    http://www.porada.sk/bodovanie.php

    Sumár bodovania , aspoň mne tak ukazuje ...


    Účtovníctvo, dane, právo, BOZP
    veronikasad 6421
    Tweety 5027
    Zita5 4011
    Marína 3346
    Rozalka 3270
    rodina1 2877
    Xanti 2758
    KEJKA 2737
    Mária27 2340
    betka 2223
    Podnikanie
    Danielle369 2243
    Economic 715
    veronikasad 706
    arizona 539
    Zita5 521
    KEJKA 433
    Xanti 403
    danushka 326
    terezamaria 251
    Zoltán Kovács 235
    Spoločenstvá vlastníkov bytov (SVB)
    Mária27 1715
    sito 1168
    Halli 1017
    verkaz 664
    Elena Navrátilová 560
    Kvaka 304
    Chobot 279
    lubica_02 261
    nunenko 224
    majkii 216

    ...atď .....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik sumar po prekliknuti aj mne takto ukazuje ... mesacne statistiky uz nie su dostupne .... a volakedy mal kazdy tusim pri mene pocet bodov aj pocet prispevkov, teraz je uz len pocet prispevkov
    buchač OMYL ...

    Pokiaľ si pamätám , od kedy som na Porade , tak vždy bol iba počet bodov .
    Aj teraz je tak .
    Konkrétne Ja a ďaľší v téme :

    Zdravie
    buchač 950
    lujza.j 821
    VieraPopluharova 820

    Počet príspevkov - odpovedí :

    Odpovede 17032
    http://www.porada.sk/member.php?u=105474
    avalik no a ja si pamatam, ze zo zaciatku som pozerala na pocet bodov odpovedajucich a podla toho som sa riadila, ci ich odpoved mam brat ako relevantnu
    marjankaj To je tak užitočné pre nováčikov. Kto je tu už dlhšie, tak vie kto je kto.
    Takže mne je to treba asi ako mŕtvemu zimník
      zbaliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Veď to je teraz jedno. Boduje sa tu hocičo. Kto by to sledoval?
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft - tu asi nie, ale taký futbal, alebo hokej ...... kua ...... tam body treba sledovať.......
    marjankaj Hlavne ten z Gibraltáru má cenu zlata.
    avalik no ale napr. na hlasovanie o zmenach na stranke potrebujes 100 bodovych, tak ako zistim ci ich uz dost hlasovalo?
    kopretinka veď teraz nemá nikto asi žiadne body......Arizona a ani ja sme nemohli označiť príspevok ako spam,vraj až keď budeme mať 5 bodov.....
    avalik no ja zatial mam cez 3000 bodov - tolko mi ukazuje, a aj som skusala "minuskovat" - u mna to zatial funguje tak ako doteraz
    kopretinka no skúsila som teraz znovu,teraz mi to už ide,aj spam sa dá označiť....ja neviem,čo to teda bolo,keď to nešlo...admin na moju otázku neodpovedal....
    pepsikova ...fuha!..som nevedela, že aj hlasovať o zmene stránky sa tu dá!..a žeby sa tak nenazbieralo 100 klikov v hlasovaní, aby bola späť stará porada a nie tento výplod !..a načo je vedieť, kto má kolko bodov?..či len tak?..tí inteligentní poraďáci radia dobre a hneď, tí druhí nacápu kopu doplnujúcich otázok, ktoré sú na dve veci a chudák zadávateľ má potom len stavy, že mu nikto normálne neporadí!..
    avalik hmm, Veronika ... podla mna prave inteligentny poradak da doplnujuce otazky aby mohol dat pravne relevantnu odpoved ... mne zo zaciatku velmi pomohlo, ked som videla pocet bodov odpovedajucich ... po precitani ich odpovedi, som si urobila selekciu na tych co dobre radia a radia v sulade s aktualnou legislativou, pripadne tych co radia na zaklade praxe, na tych co davaju napr. pekne obrazky, dobre vtipy a pod. - ale vsetky tieto moje kategorie maju pre mna vyznam
    Kabaka123 ja som dnes dosiahla magickú 100 a neužitočné môžem dať už dlhšie...
    misoft Magická, magická..... za ňu si nič nekúpiš - táto by bola lepšia: http://www.leonovystranky.estranky.c...0-euro-lic.jpg
    sito Každý kto che dosiahnuť tých 101 musí aj tú magickú ... a neboj, bude ich viac ...
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Tie body budeme zobrazovať pri každom, ale ešte v tom potrebujeme doladiť nejaké veci. Napríklad aj odobrať z kaviarenských tém. Je to malý význam, ale predsa to treba očistiť ak chceme zobrazovať súčet.
    marjankaj Tak sa zdá, že si iba narobil robotu, keď si to pôvodné bodovanie zmenil.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... dnes som sa akosi dostal do štatistík, kde mali členovania body podľa kategorií... ale teraz som sa do toho prehľadu akosi neviem dostať ... chcel som si pomôcť voľbou SITEMAP, ale odpoveď je "Sitemap file not found" - načo sú na stránke aktívne nefunkčné odkazy ?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Nefunguje to - už dosť dlho...... zistíš tam guľové *******
    Stefan2005 ... a teraz už mám rozhodenú - rozpadnutú celú stránku i podstránky Porady...
    pepsikova ...ja zvedavá!..som klikla na ten link toť:http://www.porada.sk/bodovanie.php
    a tam celkom nič, len prázdna stránka, žiadne body!..no nič!..
    Tweety Musíš kliknúť na sumár a uvidíš, skús.
      zbaliť

    Kde zistím koľko má iný poraďák bodov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.