Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hochu! Zameral si sa akurát len na dve značky. No s podobnými parametrami je ešte aspoň niekoľko výrobcova typov NB. Ak však trváš na "svojom" výbere - kecy nejakého tajtrlíka predajcu nie sú jeho odborným vyjadrením. Ak sa pozrieš na svoje vybrané kúsky - Lenovo je o pár € drahšie a BEZ operačného systému (teda okamžite nepoužiteľný - nutnosť kúpiť a inštalovať OS), kým HP je pripravený na prácu. A prehrievanie? Ak vieš sa poriadne postarať a riadne užívať stroj - tak to nebude také strašné......

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..potrebuješ dve témy, aby si sa rozhodol?..ved kúp ten, ktorý ti najviac vyhovuje,operačným systémom a tým, čo potrebuješ...a na čo ho potrebuješ-či len na hry, hudbu a bežné použitie, alebo budeš na ňom pracovať a zarábať..
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    slavter nepotrebujem dve temy ale predajca HP neodporucal ze sa prehrieva a dal mi tip na Lenovo ale beu OS takze musim este 100 doplatit tak ci sa oplati to HP alebo Lenovo nie som v PC nejaky macher tak sa radsej poradim s niekym kto ma skusenosti s HP alebo Lenovo... je urceny na pracu ale sem tam aj na nejaku tu zabavu hudba hry
    pepsikova ..no, osobne by som bola za HP-lenže podla šumov v pc svete, sa dáko pokazili,odkedy sa sfúzovali s inou pc výrobňou..Lenovo mi je nesympatický názov-ale to som ja..tak by som prečítala recenzie k iným, urobila si prehľad a potom dala peniaze za to, čo mi najviac bude vyhovovať..
    http://www.najnakup.sk/notebooky
    lujza.j ked som dávnejšie riešila otázku kúpi NTB...kolega ktorý je silne PC pozitív....sa vyjadril v tom znení ako som už uviedla v mojom príspevku...ale je to každého vec koľko chce investovať a mať "prestížnu" značku....
    lujza.j tak tu nerev za 100e a kúp si ho
    nunenko Lenovo je kvalitné, a ak ti evokuje Lenina, to je tvoj problém...
    lujza.j mne je šuma- fuk čo si chalan kupi....mám doma tošibu, dell, asus, acer a hp...
    http://www.porada.sk/t227364-problem...-v-lenovo.html
    pepsikova ...síce neviem, kto mi daroval "neužitočné" za odpoveď v tejto téme,ale keď ho už mám, tak nech si ho zaslúžim!..doplním,že je totálnym nezmyslom, pýtať sa tisícov ľudí, ktorý notebook si je lepšie kúpiť,podla hesla "sto ľudí, sto chutí" a ak sa sám nevieš rozhodnúť, tak si kúp ten najlepší-a nech sa ti rýchlo pokazí!..za to, že si nevieš vážiť, že ti vôbec niekto odpovedal!..
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    alebo kup menej "značkový" s rovnakými parametrami a bude lacnejší....niekdy sa zbytočne platí za značku....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nunenko aký je menej značkový? Ty vieš porovnať parametre? Tak mu porovnaj tie dva... Je to oveľa komplikovanejšiem ako sa zdá, tých parametrov je veľmi veľa...
    lujza.j písala o poschodie vyššie....
    erik555 neviem aky mas notas, ale za "herne" notebooky by sa zislo priplatit aj za nejaku overenu znacku kvoli castemu prehrievaniu! Napr. casto citam o Acer, ze sa prehrievaju pri vykone a je z toho problem v prevadzke notasu!
      zbaliť

    Aky notebook kupit Lenovo IdeaPad 510-IntelCore i5 4200M alebo HP Pavilion G6 i7 3632QM?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.